Turniej tenisa stołowego - Awans Szkoły

awans szkoły kielce

25.03 nasi uczniowie Roman i Semen wzięli udział w turnieju tenisa stołowego. Zawody były organizowane pod haslem” Przez sport na Politechnikę” Chłopcy zajęli 5 i 6 miejsce. Gratulacje 😉

Inne artykuły

szkoła awans w kielcach
22 grudnia 2022

Dzisiejszy dzień w naszej szkole był bardzo świąteczny niemal za każdymi drzwiami odbywały się większe i mniejsze świąteczne spotkania – Wigilie klasowe I chociaż jedne bardzo tradycyjne, inne nieco nowocześniejsze to najważniejszy był wspólnie spędzony czas, pełen radości i uśmiechów Wesołych Świąt

szkoła awans w kielcach
21 grudnia 2022

Akcja Paka dla Uczniaka zakończona Dzięki Państwa wsparciu mogliśmy wspomóc naszych uczniów będących w trudnej sytuacji. Dziękujemy za zaangażowanie Niech dla wszystkich będzie to świąteczny i magiczny czas