Piszą o nas i naszym konkursie - Awans Szkoły

awans szkoły kielce

Piszą o nas i naszym konkursie 😁 Ósmoklasisto jeżeli interesuje Cię gotowanie i chcesz pokazać swoje możliwości – zgłoś się już dziś!!! https://echodnia.eu/…/nalesnikowe…/ar/c1-16076967

Inne artykuły

szkoła awans w kielcach
22 grudnia 2022

Dzisiejszy dzień w naszej szkole był bardzo świąteczny niemal za każdymi drzwiami odbywały się większe i mniejsze świąteczne spotkania – Wigilie klasowe I chociaż jedne bardzo tradycyjne, inne nieco nowocześniejsze to najważniejszy był wspólnie spędzony czas, pełen radości i uśmiechów Wesołych Świąt

szkoła awans w kielcach
21 grudnia 2022

Akcja Paka dla Uczniaka zakończona Dzięki Państwa wsparciu mogliśmy wspomóc naszych uczniów będących w trudnej sytuacji. Dziękujemy za zaangażowanie Niech dla wszystkich będzie to świąteczny i magiczny czas