Międzynarodowe Targi Tekstylne FAST TEXTILE w Warszawie. - Awans Szkoły

awans szkoły kielce

Klasy 2, 3 i 4 z kierunku technik przemysłu mody odwiedziły Międzynarodowe Targi Tekstylne FAST TEXTILE w Warszawie. W trakcie targów uczniowie zapoznali się najnowszymi światowymi trendami z zakresu tkanin, dzianin, dodatków krawieckich, maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesie produkcji odzieży. 🪡🧵🧶🧷🥻👗👚✂️

Inne artykuły

szkoła awans w kielcach
22 grudnia 2022

Dzisiejszy dzień w naszej szkole był bardzo świąteczny niemal za każdymi drzwiami odbywały się większe i mniejsze świąteczne spotkania – Wigilie klasowe I chociaż jedne bardzo tradycyjne, inne nieco nowocześniejsze to najważniejszy był wspólnie spędzony czas, pełen radości i uśmiechów Wesołych Świąt

szkoła awans w kielcach
21 grudnia 2022

Akcja Paka dla Uczniaka zakończona Dzięki Państwa wsparciu mogliśmy wspomóc naszych uczniów będących w trudnej sytuacji. Dziękujemy za zaangażowanie Niech dla wszystkich będzie to świąteczny i magiczny czas