Konkurs "Pasja smaków - przysmaki lasu" - Awans Szkoły

awans szkoły kielce

Kolejne podium 😁 Kolejne dobre wiadomości 😁

Dziś w Radomiu odbył się konkurs kulinarny „Pasja smaków – przysmaki lasu”, gdzie nasza uczennica Zlata Dubovik z klasy III TŻiUG zajęła II miejsce 🥈🎉🎊

Uczestnicy mieli do wykonania ciepłą zakąskę oraz deser.

Zlata przygotowana przez naszego nauczyciela Krzysztofa Nawrota zaprezentowała pyszne i pięknie wyglądające dania, co możecie oglądać na zdjęciach 😉 Grzyby leśne/mus z dyni/puree z batatów/chipsy z pietruszki i marchewki a na deser kosz z karmelizowanymi jabłkami i dynią, sosem z leśnych owoców i musem waniliowym 😋

Serdecznie gratulujemy 👏👏👏💪

Inne artykuły

szkoła awans w kielcach
22 grudnia 2022

Dzisiejszy dzień w naszej szkole był bardzo świąteczny niemal za każdymi drzwiami odbywały się większe i mniejsze świąteczne spotkania – Wigilie klasowe I chociaż jedne bardzo tradycyjne, inne nieco nowocześniejsze to najważniejszy był wspólnie spędzony czas, pełen radości i uśmiechów Wesołych Świąt

szkoła awans w kielcach
21 grudnia 2022

Akcja Paka dla Uczniaka zakończona Dzięki Państwa wsparciu mogliśmy wspomóc naszych uczniów będących w trudnej sytuacji. Dziękujemy za zaangażowanie Niech dla wszystkich będzie to świąteczny i magiczny czas