Fryzjerzy na Targach Beauty Forum w Warszawie - Awans Szkoły

awans szkoły kielce

W weekend nasi uczniowie – przyszli fryzjerzy 💇‍♂️💇‍♀️ odwiedzili Targi Beauty Forum w Warszawie. Jest to najwazniejsza impreza dla branży beauty w Polsce, podczas której firmy prezentują najnowsze trendy, produkty, zabiegi, wybitni specjaliści prowadzą warsztaty.

Była to super lekcja zawodowa dla naszych uczniów 😉

Inne artykuły

szkoła awans w kielcach
23 marca 2023

Nasi uczniowie z kierunku Technik Przemysłu Mody wzięli udział w XI Ogólnopolskim Konkursie Kreowania Ubioru – Ikony Mody Kreacje naszej młodzieży Anastassi Yasinska i Nazariiego Klymovych mogła podziwiać publiczność podczas pokazu mody zorganizowanego 22.03.2023 w Warszawie. Niezmiernie nam miło poinformować, że suknia Nazariiego otrzymała wyróżnienie podczas konkursu Jesteśmy z Was dumni i życzymy dalszych sukcesów

szkoła awans w kielcach
22 marca 2023

Dziś w naszej szkole odbył się konkurs z języka angielskiego dla uczniów szkół ponadpodstawowych jak widać zainteresowanie było bardzo duże z niecierpliwością czekamy na wyniki

szkoła awans w kielcach
21 marca 2023

Już 31.03.2023r drzwi do naszej szkoły będą otwarte dla wszystkich ósmoklasistów Czy Twoi znajomi o tym wiedzą?