"Zostań w Ojczyźnie. Bądź nowoczesnym przedsiębiorcą". - Awans Szkoły

awans szkoły kielce

Nasi przyszli ekonomiści ze swoimi nauczycielami uczestniczyli wczoraj w spotkaniu organizowanym przez ŚCDN pod hasłem ” Zostań w Ojczyźnie. Bądź nowoczesnym przedsiębiorcą”.

Spotkanie miało na celu wzmocnić edukację w zakresie przedsiębiorczości i postawę aktywnego obywatela 🙂

Inne artykuły

szkoła awans w kielcach
22 grudnia 2022

Dzisiejszy dzień w naszej szkole był bardzo świąteczny niemal za każdymi drzwiami odbywały się większe i mniejsze świąteczne spotkania – Wigilie klasowe I chociaż jedne bardzo tradycyjne, inne nieco nowocześniejsze to najważniejszy był wspólnie spędzony czas, pełen radości i uśmiechów Wesołych Świąt

szkoła awans w kielcach
21 grudnia 2022

Akcja Paka dla Uczniaka zakończona Dzięki Państwa wsparciu mogliśmy wspomóc naszych uczniów będących w trudnej sytuacji. Dziękujemy za zaangażowanie Niech dla wszystkich będzie to świąteczny i magiczny czas