XIII Grand Prix Gór Świętokrzyskich o puchar Dyrektora Szkół Awans - Awans Szkoły

awans szkoły kielce

Wczoraj (21 stycznia) w Naszej szkole odbył się turniej szachowy z cyklu XIII Grand Prix Gór Świętokrzyskich o puchar Dyrektora Szkół Awans. Idąc za ciosem pasma sukcesów Naszych uczniów w rozgrywkach szachowych, zostaliśmy współorganizatorem tej imprezy. W murach szkoły gościliśmy ponad 70 szachistów. W rozgrywkach wzięli udział profesjonalni gracze, jak również osoby rozpoczynające swoją przygodę z królewską grą. Rywalizacja odbywała się w trzech kategoriach wiekowych. Zwycięzcą kategorii open został Andriy Diachek, do lat 18 triumfowała Sandra Wichura, a do lat 10 zwyciężył Julian Kopia. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom turnieju!!

Inne artykuły

szkoła awans w kielcach
03 maja 2024

„Trzeci Maja radością wiosenną wszystkich ludzi dziś w Polsce powitał, Sztandarami biało-czerwonymi umaiła się Rzeczpospolita…”

szkoła awans w kielcach
26 kwietnia 2024

Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego dla tegorocznych maturzystów Wszystkim Absolwentom Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego w Kielcach serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na egzaminach maturalnych

szkoła awans w kielcach
26 kwietnia 2024

Nasza młodzież w Zakopanym Uczniowie wczoraj rozpoczęli dwudniową wycieczkę w polskie Tatry Krótka relacja z pierwszego dnia