XIII Grand Prix Gór Świętokrzyskich o puchar Dyrektora Szkół Awans - Awans Szkoły

awans szkoły kielce

Wczoraj (21 stycznia) w Naszej szkole odbył się turniej szachowy z cyklu XIII Grand Prix Gór Świętokrzyskich o puchar Dyrektora Szkół Awans. Idąc za ciosem pasma sukcesów Naszych uczniów w rozgrywkach szachowych, zostaliśmy współorganizatorem tej imprezy. W murach szkoły gościliśmy ponad 70 szachistów. W rozgrywkach wzięli udział profesjonalni gracze, jak również osoby rozpoczynające swoją przygodę z królewską grą. Rywalizacja odbywała się w trzech kategoriach wiekowych. Zwycięzcą kategorii open został Andriy Diachek, do lat 18 triumfowała Sandra Wichura, a do lat 10 zwyciężył Julian Kopia. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom turnieju!!

Inne artykuły

szkoła awans w kielcach
12 maja 2023

Wielkie gratulacje dla naszego ucznia Maksyma Tkachuk, który został laureatem w konkursie „Kielce – Miasto Legionów” zorganizowanego przez Zespół Szkół Katolickich Diecezji Kieleckiej

szkoła awans w kielcach
04 maja 2023

Powodzenia!

szkoła awans w kielcach
03 maja 2023

„Witaj majowa jutrzenko, Świeć naszej polskiej krainie, Uczcimy ciebie piosenką, Która w całej Polsce słynie…”