XIII Grand Prix Gór Świętokrzyskich o puchar Dyrektora Szkół Awans - Awans Szkoły

awans szkoły kielce

Wczoraj (21 stycznia) w Naszej szkole odbył się turniej szachowy z cyklu XIII Grand Prix Gór Świętokrzyskich o puchar Dyrektora Szkół Awans. Idąc za ciosem pasma sukcesów Naszych uczniów w rozgrywkach szachowych, zostaliśmy współorganizatorem tej imprezy. W murach szkoły gościliśmy ponad 70 szachistów. W rozgrywkach wzięli udział profesjonalni gracze, jak również osoby rozpoczynające swoją przygodę z królewską grą. Rywalizacja odbywała się w trzech kategoriach wiekowych. Zwycięzcą kategorii open został Andriy Diachek, do lat 18 triumfowała Sandra Wichura, a do lat 10 zwyciężył Julian Kopia. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom turnieju!!

Inne artykuły

szkoła awans w kielcach
26 października 2023

Dziś kolejna olimpiada tym razem uczniowie z kierunku technik reklamy próbowali swoich sił w szkolnym etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Reklamy pt. „Kreatywni w reklamie” Wszystkim życzymy powodzenia i trzymamy mocno kciuki

szkoła awans w kielcach
26 października 2023

W dniu wczorajszym nasi przyszli fryzjerzy mieli możliwość uczestniczyć w warsztatach fryzjerskich poprowadzonych przez mistrza fryzjerstwa męskiego Michała Prędote Uczniowie otrzymali mnóstwo cennej wiedzy i wskazówek zobaczyli tez na żywo techniki strzyżenia. Warto powiedzieć ze Michał jest właścicielem salonu Fryzjer Męski Michał Prędota w Kielcach, członkiem fryzjersko kosmetycznej kadry Polski CMC Poland – Fryzjersko – […]