Wygrywamy z VI LO im. J. Słowackiego 3:2. - Awans Szkoły

awans szkoły kielce

Zwycięstwo 🏆🎊🎉

W kolejnej fazie zmagań o Mistrzostwo Szkół w piłce nożnej wygrywamy z VI LO im. J. Słowackiego 3:2.

Bramki dla naszej drużyny strzelili:

Artem Kozachok ⚽️

Oleksandr Solomenko ⚽️

Rostyslav Myronenko ⚽️

Gratulujemy Panowie 💪👏👏🍀

Inne artykuły

szkoła awans w kielcach
22 grudnia 2022

Dzisiejszy dzień w naszej szkole był bardzo świąteczny niemal za każdymi drzwiami odbywały się większe i mniejsze świąteczne spotkania – Wigilie klasowe I chociaż jedne bardzo tradycyjne, inne nieco nowocześniejsze to najważniejszy był wspólnie spędzony czas, pełen radości i uśmiechów Wesołych Świąt

szkoła awans w kielcach
21 grudnia 2022

Akcja Paka dla Uczniaka zakończona Dzięki Państwa wsparciu mogliśmy wspomóc naszych uczniów będących w trudnej sytuacji. Dziękujemy za zaangażowanie Niech dla wszystkich będzie to świąteczny i magiczny czas