Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 - Awans Szkoły

awans szkoły kielce

W poniedziałek 4 września młodzież Szkół Awans uroczyście rozpoczęła nowy rok szkolny 2023/2024 🙂

Dyrekcja złożyła życzenia samych pogodnych dni i dobrego roku szkolnego dla uczniów i całego Grona Pedagogicznego.

Serdecznie witamy w murach naszej szkoły wszystkich pierwszoklasistów i cieszymy się że wybraliście naszą szkołę!

To będzie dobry rok!!! 💪🍀😀

Inne artykuły

szkoła awans w kielcach
26 października 2023

Dziś kolejna olimpiada tym razem uczniowie z kierunku technik reklamy próbowali swoich sił w szkolnym etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Reklamy pt. „Kreatywni w reklamie” Wszystkim życzymy powodzenia i trzymamy mocno kciuki

szkoła awans w kielcach
26 października 2023

W dniu wczorajszym nasi przyszli fryzjerzy mieli możliwość uczestniczyć w warsztatach fryzjerskich poprowadzonych przez mistrza fryzjerstwa męskiego Michała Prędote Uczniowie otrzymali mnóstwo cennej wiedzy i wskazówek zobaczyli tez na żywo techniki strzyżenia. Warto powiedzieć ze Michał jest właścicielem salonu Fryzjer Męski Michał Prędota w Kielcach, członkiem fryzjersko kosmetycznej kadry Polski CMC Poland – Fryzjersko – […]