Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 - Awans Szkoły

awans szkoły kielce

W poniedziałek 4 września młodzież Szkół Awans uroczyście rozpoczęła nowy rok szkolny 2023/2024 🙂

Dyrekcja złożyła życzenia samych pogodnych dni i dobrego roku szkolnego dla uczniów i całego Grona Pedagogicznego.

Serdecznie witamy w murach naszej szkoły wszystkich pierwszoklasistów i cieszymy się że wybraliście naszą szkołę!

To będzie dobry rok!!! 💪🍀😀

Inne artykuły

szkoła awans w kielcach
04 lipca 2024

Bądź na bieżąco odwiedź i polub naszą stronę na FB!

04 lipca 2024

Rekrutacja do Szkół AWANS w Kielcach trwa!!! Pasjonuje Cię zdrowe odżywianie ? Lubisz gotować ? Chcesz realizować swoje pasje kulinarne i poznawać kuchnie całego świata ? Chcesz zdobyć świetnie płatny zawód ? Wybierz proponowane przez nas kierunki kształcenia Szkoła Branżowa I stopnia (3-letnia) Kucharz Technikum (5-letnie) Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych Co oferujemy? Naukę w […]

szkoła awans w kielcach
21 czerwca 2024

W przeszłość przenoszą nas wspomnienia, a w przyszłość marzenia … Koniec roku szkolnego 2023/2024 Gratulujemy uczniom wysokich wyników, tegorocznym absolwentom życzymy powodzenia i spełniania marzeń Udanego wypoczynku, do zobaczenia we wrześniu