Święto Edukacji Narodowej - Awans Szkoły

awans szkoły kielce

Wczoraj w naszej szkole obchodziliśmy Święto Edukacji Narodowej 🙂 były życzenia z serca płynące, kwiaty i mnóstwo niespodzianek 😉 ten dzień świętowaliśmy wyjątkowo wesoło m.in. odbył się konkurs „Nauczyciele też byli kiedyś dziećmi”, gdzie uczniowie musieli rozpoznać swoich nauczycieli po zdjęciach z dzieciństwa 😄 odbył się również specjalny odcinek Familiady, gdzie nasza Dyrekcja wraz ze swoimi drużynami próbowała odnaleźć odpowiedzi, których udzielili wcześniej ankietowani – nasi uczniowie 😄 było dużo śmiechu i radości 🤣

Wszystkim Nuczycielom i Pracownikom Szkoły jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego, zdrowia, cierpliwości i sukcesów 💐😘

Inne artykuły

szkoła awans w kielcach
23 marca 2023

Nasi uczniowie z kierunku Technik Przemysłu Mody wzięli udział w XI Ogólnopolskim Konkursie Kreowania Ubioru – Ikony Mody Kreacje naszej młodzieży Anastassi Yasinska i Nazariiego Klymovych mogła podziwiać publiczność podczas pokazu mody zorganizowanego 22.03.2023 w Warszawie. Niezmiernie nam miło poinformować, że suknia Nazariiego otrzymała wyróżnienie podczas konkursu Jesteśmy z Was dumni i życzymy dalszych sukcesów

szkoła awans w kielcach
22 marca 2023

Dziś w naszej szkole odbył się konkurs z języka angielskiego dla uczniów szkół ponadpodstawowych jak widać zainteresowanie było bardzo duże z niecierpliwością czekamy na wyniki

szkoła awans w kielcach
21 marca 2023

Już 31.03.2023r drzwi do naszej szkoły będą otwarte dla wszystkich ósmoklasistów Czy Twoi znajomi o tym wiedzą?