Święto Edukacji Narodowej - Awans Szkoły

awans szkoły kielce

Wczoraj w naszej szkole obchodziliśmy Święto Edukacji Narodowej 🙂 były życzenia z serca płynące, kwiaty i mnóstwo niespodzianek 😉 ten dzień świętowaliśmy wyjątkowo wesoło m.in. odbył się konkurs „Nauczyciele też byli kiedyś dziećmi”, gdzie uczniowie musieli rozpoznać swoich nauczycieli po zdjęciach z dzieciństwa 😄 odbył się również specjalny odcinek Familiady, gdzie nasza Dyrekcja wraz ze swoimi drużynami próbowała odnaleźć odpowiedzi, których udzielili wcześniej ankietowani – nasi uczniowie 😄 było dużo śmiechu i radości 🤣

Wszystkim Nuczycielom i Pracownikom Szkoły jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego, zdrowia, cierpliwości i sukcesów 💐😘

Inne artykuły

szkoła awans w kielcach
14 listopada 2022

16.11 będziemy w naszej szkole obchodzić Dzień Tolerancji i Życzliwości zachęcamy wszystkich do udziału

szkoła awans w kielcach
14 listopada 2022

Nasze Różowe Skrzyneczki już wiszą i czekają na uczennice. Centrum Kształcenia AWANS aktywnie włączyło się w II edycję programu „Podpaski w szkole dla każdej dziewczyny” organizowanej przez Kulczyk Foundation i Rossmann. „Podpaski w szkole dla każdej dziewczyny” jest programem Kulczyk Foundation i marki Rossmann. Według badań przeprowadzonych w 2020 roku przez firmę badawczą Difference, na […]

szkoła awans w kielcach
13 listopada 2022

Już w najbliższą środę nasza szkoła weźmie udział w akcji DAJ WŁOS Zachęcamy wszystkich uczniów i nauczycieli