Ślubowanie klas pierwszych - Awans Szkoły

awans szkoły kielce

Pierwszoklasiści z Naszej szkoły wzięli udział w uroczystości ślubowania klas pierwszych. Cieszymy się że jesteście członkami naszej szkolnej społeczności i mamy nadzieję, że te kilka najbliższych lat będzie dla Was wspaniałym czasem, który na zawsze pozostanie w waszej pamięci.

Inne artykuły

szkoła awans w kielcach
14 listopada 2022

16.11 będziemy w naszej szkole obchodzić Dzień Tolerancji i Życzliwości zachęcamy wszystkich do udziału

szkoła awans w kielcach
14 listopada 2022

Nasze Różowe Skrzyneczki już wiszą i czekają na uczennice. Centrum Kształcenia AWANS aktywnie włączyło się w II edycję programu „Podpaski w szkole dla każdej dziewczyny” organizowanej przez Kulczyk Foundation i Rossmann. „Podpaski w szkole dla każdej dziewczyny” jest programem Kulczyk Foundation i marki Rossmann. Według badań przeprowadzonych w 2020 roku przez firmę badawczą Difference, na […]

szkoła awans w kielcach
13 listopada 2022

Już w najbliższą środę nasza szkoła weźmie udział w akcji DAJ WŁOS Zachęcamy wszystkich uczniów i nauczycieli