Ślubowanie klas pierwszych - Awans Szkoły

awans szkoły kielce

Pierwszoklasiści z Naszej szkoły wzięli udział w uroczystości ślubowania klas pierwszych. Cieszymy się że jesteście członkami naszej szkolnej społeczności i mamy nadzieję, że te kilka najbliższych lat będzie dla Was wspaniałym czasem, który na zawsze pozostanie w waszej pamięci.

Inne artykuły

szkoła awans w kielcach
03 maja 2024

„Trzeci Maja radością wiosenną wszystkich ludzi dziś w Polsce powitał, Sztandarami biało-czerwonymi umaiła się Rzeczpospolita…”

szkoła awans w kielcach
26 kwietnia 2024

Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego dla tegorocznych maturzystów Wszystkim Absolwentom Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego w Kielcach serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na egzaminach maturalnych

szkoła awans w kielcach
26 kwietnia 2024

Nasza młodzież w Zakopanym Uczniowie wczoraj rozpoczęli dwudniową wycieczkę w polskie Tatry Krótka relacja z pierwszego dnia