Przez Sport na Politechnikę - Awans Szkoły

awans szkoły kielce

Jako czołowa kielecka drużyna w piłkę siatkową otrzymaliśmy zaproszenie od Politechniki Świętokrzyskiej na turniej „Przez Sport na Politechnikę”

Nasza drużyna pod okiem trenera pana Michała Kołodziejczyka zaprezentowała się na najwyższym poziomie 💪

Wyróżnionym zawodnikiem został Nazar Dziuma 👏👏👏

Gratulujemy Panowie 🎉💪👏

Inne artykuły

szkoła awans w kielcach
19 maja 2026

Meldujemy się z Grecji! Nasi uczniowie właśnie rozpoczęli dwutygodniowe praktyki zagraniczne w ramach programu Erasmus+ A jak widać na zdjęciach… pogoda i humory dopisują! Na razie chwila relaksu, łapanie greckiego słoneczka i zbieranie energii przed praktykami Przed nimi świetna przygoda, nowe doświadczenia i masa wspomnień Trzymamy kciuki i czekamy na kolejne relacje!

szkoła awans w kielcach
15 maja 2026

Dziś nasi uczniowie uczestniczyli w zajęciach profilaktycznych w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Kielcach Spotkanie poprowadził pan Łukasz Fronk z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Tematem zajęć były „Nowe formy – stare pułapki. Życie bez nikotyny – wybór, który się opłaca”. Zajęcia dotyczyły głównie e-papierosów – nowej mody, która niestety jest równie szkodliwa dla zdrowia. Uczniowie mogli dowiedzieć […]

szkoła awans w kielcach
06 maja 2026

To oficjalne – jesteśmy NAJLEPSI w województwie! Z dumą ogłaszamy, że Technikum Awans zdobyło pierwsze miejsce w województwie świętokrzyskim w rankingu WaszaEdukacja.pl! To nie jest przypadek. To efekt ambicji, systematycznej pracy i wysokich standardów, które każdego dnia wspólnie tworzymy. Nasi uczniowie osiągają świetne wyniki, a kadra nauczycielska nieustannie podnosi poprzeczkę – właśnie tak buduje się […]