Praktyki zagraniczne GRECJA - Awans Szkoły

awans szkoły kielce

Ahoj przygodo! Dziś w nocy kolejni uczniowie wyruszyli na praktyki zagraniczne Erasmus+☺️☺️. Tym razem przepiękna i słoneczna☀️☀️ Grecja🇬🇷🇬🇷

Inne artykuły

szkoła awans w kielcach
22 grudnia 2022

Dzisiejszy dzień w naszej szkole był bardzo świąteczny niemal za każdymi drzwiami odbywały się większe i mniejsze świąteczne spotkania – Wigilie klasowe I chociaż jedne bardzo tradycyjne, inne nieco nowocześniejsze to najważniejszy był wspólnie spędzony czas, pełen radości i uśmiechów Wesołych Świąt

szkoła awans w kielcach
21 grudnia 2022

Akcja Paka dla Uczniaka zakończona Dzięki Państwa wsparciu mogliśmy wspomóc naszych uczniów będących w trudnej sytuacji. Dziękujemy za zaangażowanie Niech dla wszystkich będzie to świąteczny i magiczny czas