Pokaz mody hotelarskiej - Awans Szkoły

Dzisiaj w naszej szkole odbył się niecodzienny pokaz mody 🙂👏 Nie był to pokaz topowych projektantów z Mediolanu czy Paryża😉😉, ale równie ciekawy!! Szkolna publiczność obejrzała pokaz mody hotelarskiej 🏨🛎️ Uczniowie i uczennice zaprezentowali uniformy i inne stroje, które na co dzień noszą pracownicy hoteli.

Inne artykuły

szkoła awans w kielcach
22 grudnia 2022

Dzisiejszy dzień w naszej szkole był bardzo świąteczny niemal za każdymi drzwiami odbywały się większe i mniejsze świąteczne spotkania – Wigilie klasowe I chociaż jedne bardzo tradycyjne, inne nieco nowocześniejsze to najważniejszy był wspólnie spędzony czas, pełen radości i uśmiechów Wesołych Świąt

szkoła awans w kielcach
21 grudnia 2022

Akcja Paka dla Uczniaka zakończona Dzięki Państwa wsparciu mogliśmy wspomóc naszych uczniów będących w trudnej sytuacji. Dziękujemy za zaangażowanie Niech dla wszystkich będzie to świąteczny i magiczny czas