Ojcowski Park Narodowy - Awans Szkoły

awans szkoły kielce

Wczoraj nasi uczniowie wybrali sie na wycieczkę do Ojcowskiego Parku Narodowego

Dzień był bardzo intensywny, młodzież zwiedziła między innymi Pustynię Błędowską, zamek w Pieskowej Skale, maczugę Herkulesa, Grotę Łokietka, Bramę Krakowską i inne ważne miejsca należące do Parku Narodowego. Na koniec kiełbaska z ogniska i ucieczka przed burzą 🌩 na szczęście się udało 😁 to był intensywny, fajny dzień 😉

Inne artykuły

szkoła awans w kielcach
14 listopada 2022

16.11 będziemy w naszej szkole obchodzić Dzień Tolerancji i Życzliwości zachęcamy wszystkich do udziału

szkoła awans w kielcach
14 listopada 2022

Nasze Różowe Skrzyneczki już wiszą i czekają na uczennice. Centrum Kształcenia AWANS aktywnie włączyło się w II edycję programu „Podpaski w szkole dla każdej dziewczyny” organizowanej przez Kulczyk Foundation i Rossmann. „Podpaski w szkole dla każdej dziewczyny” jest programem Kulczyk Foundation i marki Rossmann. Według badań przeprowadzonych w 2020 roku przez firmę badawczą Difference, na […]

szkoła awans w kielcach
13 listopada 2022

Już w najbliższą środę nasza szkoła weźmie udział w akcji DAJ WŁOS Zachęcamy wszystkich uczniów i nauczycieli