Ojcowski Park Narodowy - Awans Szkoły

awans szkoły kielce

Wczoraj nasi uczniowie wybrali sie na wycieczkę do Ojcowskiego Parku Narodowego

Dzień był bardzo intensywny, młodzież zwiedziła między innymi Pustynię Błędowską, zamek w Pieskowej Skale, maczugę Herkulesa, Grotę Łokietka, Bramę Krakowską i inne ważne miejsca należące do Parku Narodowego. Na koniec kiełbaska z ogniska i ucieczka przed burzą 🌩 na szczęście się udało 😁 to był intensywny, fajny dzień 😉

Inne artykuły

szkoła awans w kielcach
23 marca 2023

Nasi uczniowie z kierunku Technik Przemysłu Mody wzięli udział w XI Ogólnopolskim Konkursie Kreowania Ubioru – Ikony Mody Kreacje naszej młodzieży Anastassi Yasinska i Nazariiego Klymovych mogła podziwiać publiczność podczas pokazu mody zorganizowanego 22.03.2023 w Warszawie. Niezmiernie nam miło poinformować, że suknia Nazariiego otrzymała wyróżnienie podczas konkursu Jesteśmy z Was dumni i życzymy dalszych sukcesów

szkoła awans w kielcach
22 marca 2023

Dziś w naszej szkole odbył się konkurs z języka angielskiego dla uczniów szkół ponadpodstawowych jak widać zainteresowanie było bardzo duże z niecierpliwością czekamy na wyniki

szkoła awans w kielcach
21 marca 2023

Już 31.03.2023r drzwi do naszej szkoły będą otwarte dla wszystkich ósmoklasistów Czy Twoi znajomi o tym wiedzą?