Nasza szkoła otrzymała samochód marki Renault Megane - Awans Szkoły

awans szkoły kielce

Wspaniała wiadomość!!! 😁

W ramach współpracy z firmą TANDEM – jedynego autoryzowanego dealera w województwie świętokrzyskim marki RENAULT nasza szkoła otrzymała samochód marki Renault Megane. Auto będzie wykorzystywane do celów dydaktycznych na kierunku Technik Pojazdów Samochodowych oraz Mechanik Samochodowy. Warto podkreślić, że z firmą TANDEM współpracujemy już od dwóch lat – mamy tam swoją klasę patronacką, gdzie kształcą się nasi przyszli mechanicy samochodowi.

Bardzo cieszymy się ze współpracy i jeszcze raz dziękujemy!

Inne artykuły

szkoła awans w kielcach
14 listopada 2022

16.11 będziemy w naszej szkole obchodzić Dzień Tolerancji i Życzliwości zachęcamy wszystkich do udziału

szkoła awans w kielcach
14 listopada 2022

Nasze Różowe Skrzyneczki już wiszą i czekają na uczennice. Centrum Kształcenia AWANS aktywnie włączyło się w II edycję programu „Podpaski w szkole dla każdej dziewczyny” organizowanej przez Kulczyk Foundation i Rossmann. „Podpaski w szkole dla każdej dziewczyny” jest programem Kulczyk Foundation i marki Rossmann. Według badań przeprowadzonych w 2020 roku przez firmę badawczą Difference, na […]

szkoła awans w kielcach
13 listopada 2022

Już w najbliższą środę nasza szkoła weźmie udział w akcji DAJ WŁOS Zachęcamy wszystkich uczniów i nauczycieli