Nasza szkoła otrzymała samochód marki Renault Megane - Awans Szkoły

awans szkoły kielce

Wspaniała wiadomość!!! 😁

W ramach współpracy z firmą TANDEM – jedynego autoryzowanego dealera w województwie świętokrzyskim marki RENAULT nasza szkoła otrzymała samochód marki Renault Megane. Auto będzie wykorzystywane do celów dydaktycznych na kierunku Technik Pojazdów Samochodowych oraz Mechanik Samochodowy. Warto podkreślić, że z firmą TANDEM współpracujemy już od dwóch lat – mamy tam swoją klasę patronacką, gdzie kształcą się nasi przyszli mechanicy samochodowi.

Bardzo cieszymy się ze współpracy i jeszcze raz dziękujemy!

Inne artykuły

szkoła awans w kielcach
23 marca 2023

Nasi uczniowie z kierunku Technik Przemysłu Mody wzięli udział w XI Ogólnopolskim Konkursie Kreowania Ubioru – Ikony Mody Kreacje naszej młodzieży Anastassi Yasinska i Nazariiego Klymovych mogła podziwiać publiczność podczas pokazu mody zorganizowanego 22.03.2023 w Warszawie. Niezmiernie nam miło poinformować, że suknia Nazariiego otrzymała wyróżnienie podczas konkursu Jesteśmy z Was dumni i życzymy dalszych sukcesów

szkoła awans w kielcach
22 marca 2023

Dziś w naszej szkole odbył się konkurs z języka angielskiego dla uczniów szkół ponadpodstawowych jak widać zainteresowanie było bardzo duże z niecierpliwością czekamy na wyniki

szkoła awans w kielcach
21 marca 2023

Już 31.03.2023r drzwi do naszej szkoły będą otwarte dla wszystkich ósmoklasistów Czy Twoi znajomi o tym wiedzą?