Nasza szkoła otrzymała samochód marki Renault Megane - Awans Szkoły

awans szkoły kielce

Wspaniała wiadomość!!! 😁

W ramach współpracy z firmą TANDEM – jedynego autoryzowanego dealera w województwie świętokrzyskim marki RENAULT nasza szkoła otrzymała samochód marki Renault Megane. Auto będzie wykorzystywane do celów dydaktycznych na kierunku Technik Pojazdów Samochodowych oraz Mechanik Samochodowy. Warto podkreślić, że z firmą TANDEM współpracujemy już od dwóch lat – mamy tam swoją klasę patronacką, gdzie kształcą się nasi przyszli mechanicy samochodowi.

Bardzo cieszymy się ze współpracy i jeszcze raz dziękujemy!

Inne artykuły

szkoła awans w kielcach
12 czerwca 2023

W ramach XVI Międzynarodowego Festiwalu Kuchni Dworskiej w Chęcinach, w Hotelu – Restauracji DA VINCI odbył się Konkurs dla uczniów szkół gastronomicznych, w którym nasze zdolne uczennice Zlata Dubovik i Khrystyna Iwaniuk zajęły II miejsce Gratulacje dziewczyny gratulacje Krzysztof Nawrot

szkoła awans w kielcach
06 czerwca 2023

Nasi nauczyciele z kierunku turystycznego i hotelarskiego w ostatnim tygodniu uczestniczyli w Warszawie w wydarzeniu organizowanym przez #IGHP pod nazwą II ogólnopolska konferencja IGHP dla nauczycieli „Podnoszenie poziomu obsługi turystów jako główny czynnik dostosowania się do zmian na rynku usług turystycznych oraz zmian oczekiwań turystów”. To była dobra okazja dla kadry szkolnej, by poznać ekspertów, […]