Nasza szkoła otrzymała samochód marki Renault Megane - Awans Szkoły

awans szkoły kielce

Wspaniała wiadomość!!! 😁

W ramach współpracy z firmą TANDEM – jedynego autoryzowanego dealera w województwie świętokrzyskim marki RENAULT nasza szkoła otrzymała samochód marki Renault Megane. Auto będzie wykorzystywane do celów dydaktycznych na kierunku Technik Pojazdów Samochodowych oraz Mechanik Samochodowy. Warto podkreślić, że z firmą TANDEM współpracujemy już od dwóch lat – mamy tam swoją klasę patronacką, gdzie kształcą się nasi przyszli mechanicy samochodowi.

Bardzo cieszymy się ze współpracy i jeszcze raz dziękujemy!

Inne artykuły

szkoła awans w kielcach
27 marca 2024

Po raz kolejny uczniowie kierunku technik reklamy odbyli zajęcia praktyczne w terenie! Tym razem odwiedzili Targi druku 3D na targach Kielce

szkoła awans w kielcach
25 marca 2024

W piątek uczniowie klas turystycznych mieli okazje zapoznać się z kultura, tradycja i architektura wiejska i małomiasteczkowa regionu świętokrzyskiego w Muzeum Wsi Kieleckiej- Parku Etnograficznym w Tokarni koło Chęcin Młodzież poznała walory turystyczne i kulturowe regionu świętokrzyskiego