Nasi uczniowie Mistrzami Województwa w szachach! - Awans Szkoły

awans szkoły kielce

Kolejny sukces naszych uczniów 🏆🎊🎉

W sobotę 10.12.2022 odbyły się Mistrzostwa Województwa Szkół Ponadpodstawowych w Szachach.

Nasi chłopcy byli bezkonkurencyjni.

Zostali Drużynowymi Mistrzami Województwa 🏆🥇🎉🎊

Najlepszym zawodnikiem okazał się Oleh Makarov, który wywalczył dla nas złoty medal indywidualnie 🥇

Wielkie gratulacje!!! 👏👏👏

Inne artykuły

szkoła awans w kielcach
22 grudnia 2022

Dzisiejszy dzień w naszej szkole był bardzo świąteczny niemal za każdymi drzwiami odbywały się większe i mniejsze świąteczne spotkania – Wigilie klasowe I chociaż jedne bardzo tradycyjne, inne nieco nowocześniejsze to najważniejszy był wspólnie spędzony czas, pełen radości i uśmiechów Wesołych Świąt

szkoła awans w kielcach
21 grudnia 2022

Akcja Paka dla Uczniaka zakończona Dzięki Państwa wsparciu mogliśmy wspomóc naszych uczniów będących w trudnej sytuacji. Dziękujemy za zaangażowanie Niech dla wszystkich będzie to świąteczny i magiczny czas