Nasi siatkarze znów stanęli do walki - Awans Szkoły

awans szkoły kielce

Nasza męska drużyna siatkarzy znowu stanęła do walki. Po zaciętej i dobrej grze niestety zostaliśmy pokonani przez uczniów z Zespołu Szkół Przemysłu Spożywczego. Ale nic straconego, zostały jeszcze 3 mecze i cały czas mamy szanse na zwycięstwo. Chłopcy trzymamy kciuki 😁🍀

Inne artykuły

szkoła awans w kielcach
14 listopada 2022

16.11 będziemy w naszej szkole obchodzić Dzień Tolerancji i Życzliwości zachęcamy wszystkich do udziału

szkoła awans w kielcach
14 listopada 2022

Nasze Różowe Skrzyneczki już wiszą i czekają na uczennice. Centrum Kształcenia AWANS aktywnie włączyło się w II edycję programu „Podpaski w szkole dla każdej dziewczyny” organizowanej przez Kulczyk Foundation i Rossmann. „Podpaski w szkole dla każdej dziewczyny” jest programem Kulczyk Foundation i marki Rossmann. Według badań przeprowadzonych w 2020 roku przez firmę badawczą Difference, na […]

szkoła awans w kielcach
13 listopada 2022

Już w najbliższą środę nasza szkoła weźmie udział w akcji DAJ WŁOS Zachęcamy wszystkich uczniów i nauczycieli