Narodowe głośne czytanie - Awans Szkoły

W grudniu dołączyliśmy do akcji czytelniczej Narodowego Głośnego Czytania 📖 zainicjowanego przez Parę Prezydencką Rzeczpospolitej Polskiej. Nasi uczniowie głośno odczytali fragment utworu Gabrieli Zapolskiej „Moralność pani Dulskiej”.Sami sprawdźcie jak im poszło 😉

Inne artykuły

szkoła awans w kielcach
22 grudnia 2022

Dzisiejszy dzień w naszej szkole był bardzo świąteczny niemal za każdymi drzwiami odbywały się większe i mniejsze świąteczne spotkania – Wigilie klasowe I chociaż jedne bardzo tradycyjne, inne nieco nowocześniejsze to najważniejszy był wspólnie spędzony czas, pełen radości i uśmiechów Wesołych Świąt

szkoła awans w kielcach
21 grudnia 2022

Akcja Paka dla Uczniaka zakończona Dzięki Państwa wsparciu mogliśmy wspomóc naszych uczniów będących w trudnej sytuacji. Dziękujemy za zaangażowanie Niech dla wszystkich będzie to świąteczny i magiczny czas