Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego - Awans Szkoły

awans szkoły kielce

W czwartek uczniowie klas logistycznych odwiedzili hale Targów Kielce uczestnicząc w XVI Miedzynarodowych Targach Transportu Zbiorowego. 😉 Zapoznawali się z nowinkami technicznymi dotyczącymi transportu zbiorowego, trendami na rynku czy innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie transportu zbiorowego 🚌🚎

Inne artykuły

szkoła awans w kielcach
23 marca 2023

Nasi uczniowie z kierunku Technik Przemysłu Mody wzięli udział w XI Ogólnopolskim Konkursie Kreowania Ubioru – Ikony Mody Kreacje naszej młodzieży Anastassi Yasinska i Nazariiego Klymovych mogła podziwiać publiczność podczas pokazu mody zorganizowanego 22.03.2023 w Warszawie. Niezmiernie nam miło poinformować, że suknia Nazariiego otrzymała wyróżnienie podczas konkursu Jesteśmy z Was dumni i życzymy dalszych sukcesów

szkoła awans w kielcach
22 marca 2023

Dziś w naszej szkole odbył się konkurs z języka angielskiego dla uczniów szkół ponadpodstawowych jak widać zainteresowanie było bardzo duże z niecierpliwością czekamy na wyniki

szkoła awans w kielcach
21 marca 2023

Już 31.03.2023r drzwi do naszej szkoły będą otwarte dla wszystkich ósmoklasistów Czy Twoi znajomi o tym wiedzą?