Krew - dar życia! - Awans Szkoły

awans szkoły kielce

Dziś wspaniała akcja w naszej szkole 💪🩸

Każdy kto skończył 18 lat, posiadał dokument potwierdzający tożsamość i był zdrowy mógł honorowo oddać krew – dar życia, którego nie da się kupić ani wyprodukować 🙂

Udało nam się oddać aż 10 litrów krwi!

Brawo dla wszystkich naszych bohaterów 👏👏👏 możecie być z siebie dumni 💪🙂

Inne artykuły

szkoła awans w kielcach
22 grudnia 2022

Dzisiejszy dzień w naszej szkole był bardzo świąteczny niemal za każdymi drzwiami odbywały się większe i mniejsze świąteczne spotkania – Wigilie klasowe I chociaż jedne bardzo tradycyjne, inne nieco nowocześniejsze to najważniejszy był wspólnie spędzony czas, pełen radości i uśmiechów Wesołych Świąt

szkoła awans w kielcach
21 grudnia 2022

Akcja Paka dla Uczniaka zakończona Dzięki Państwa wsparciu mogliśmy wspomóc naszych uczniów będących w trudnej sytuacji. Dziękujemy za zaangażowanie Niech dla wszystkich będzie to świąteczny i magiczny czas