Kolejny sukces szachowy! - Awans Szkoły

awans szkoły kielce

13.12 nasza drużyna w szachy zwyciężyła podczas 3 rundy Ligii Szkół Ponadpodstawowych 💪🥇🏆

Nasi uczniowie zmierzyli się z drużyną z Liceum im. Świętej Jadwigi Królowej zwyciężając 3:1

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 🍀👏👏👏

Inne artykuły

szkoła awans w kielcach
22 grudnia 2022

Dzisiejszy dzień w naszej szkole był bardzo świąteczny niemal za każdymi drzwiami odbywały się większe i mniejsze świąteczne spotkania – Wigilie klasowe I chociaż jedne bardzo tradycyjne, inne nieco nowocześniejsze to najważniejszy był wspólnie spędzony czas, pełen radości i uśmiechów Wesołych Świąt

szkoła awans w kielcach
21 grudnia 2022

Akcja Paka dla Uczniaka zakończona Dzięki Państwa wsparciu mogliśmy wspomóc naszych uczniów będących w trudnej sytuacji. Dziękujemy za zaangażowanie Niech dla wszystkich będzie to świąteczny i magiczny czas