Kiermasz świąteczny - Awans Szkoły

awans szkoły kielce

Wczoraj w naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny 🎄

Można było zakupić ozdoby świąteczne przygotowane przez uczniów architektury krajobrazu oraz pyszne ciasta przyrządzone przez naszych kucharzy 👩‍🍳🧑‍🍳

Kiermasz cieszył się dużą popularnością a zebrane pieniążki zostały przekazane na akcję „Paka dla Uczniaka” 😉

Inne artykuły

szkoła awans w kielcach
22 grudnia 2022

Dzisiejszy dzień w naszej szkole był bardzo świąteczny niemal za każdymi drzwiami odbywały się większe i mniejsze świąteczne spotkania – Wigilie klasowe I chociaż jedne bardzo tradycyjne, inne nieco nowocześniejsze to najważniejszy był wspólnie spędzony czas, pełen radości i uśmiechów Wesołych Świąt

szkoła awans w kielcach
21 grudnia 2022

Akcja Paka dla Uczniaka zakończona Dzięki Państwa wsparciu mogliśmy wspomóc naszych uczniów będących w trudnej sytuacji. Dziękujemy za zaangażowanie Niech dla wszystkich będzie to świąteczny i magiczny czas