Kiermasz świąteczny - Awans Szkoły

awans szkoły kielce

Dziś w naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny 🎅🎄Zakupić można było dekoracje świąteczne i pyszne ciasta wykonane przez naszych uczniów 🍪🍩🍰Zebrane pieniążki zostaną przekazane na paczki świąteczne dla potrzebujących uczniów

Inne artykuły

szkoła awans w kielcach
03 maja 2024

„Trzeci Maja radością wiosenną wszystkich ludzi dziś w Polsce powitał, Sztandarami biało-czerwonymi umaiła się Rzeczpospolita…”

szkoła awans w kielcach
26 kwietnia 2024

Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego dla tegorocznych maturzystów Wszystkim Absolwentom Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego w Kielcach serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na egzaminach maturalnych

szkoła awans w kielcach
26 kwietnia 2024

Nasza młodzież w Zakopanym Uczniowie wczoraj rozpoczęli dwudniową wycieczkę w polskie Tatry Krótka relacja z pierwszego dnia