Gościmy w naszej szkole ósmoklasistów - Awans Szkoły
27 listopada 2025
W ostatnim czasie gościliśmy w naszej szkole ósmoklasistów ze Szkoły Podstawowej nr 19!
Uczniowie mieli okazję poznać naszą ofertę edukacyjną oraz zobaczyć, jak wygląda nauka „od środka”. Zwiedzili bogato wyposażone pracownie, wysłuchali ciekawostek o historii szkoły, a także wzięli udział w praktycznych warsztatach – fryzjerskich oraz technika reklamy.
Cieszymy się z Waszej wizyty i mamy nadzieję, że zobaczymy się ponownie we wrześniu!
Drzwi naszej szkoły są zawsze otwarte dla młodych, ambitnych i kreatywnych uczniów. Do zobaczenia!
Meldujemy się z Grecji! Nasi uczniowie właśnie rozpoczęli dwutygodniowe praktyki zagraniczne w ramach programu Erasmus+ A jak widać na zdjęciach… pogoda i humory dopisują! Na razie chwila relaksu, łapanie greckiego słoneczka i zbieranie energii przed praktykami Przed nimi świetna przygoda, nowe doświadczenia i masa wspomnień Trzymamy kciuki i czekamy na kolejne relacje!
Dziś nasi uczniowie uczestniczyli w zajęciach profilaktycznych w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Kielcach Spotkanie poprowadził pan Łukasz Fronk z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Tematem zajęć były „Nowe formy – stare pułapki. Życie bez nikotyny – wybór, który się opłaca”. Zajęcia dotyczyły głównie e-papierosów – nowej mody, która niestety jest równie szkodliwa dla zdrowia. Uczniowie mogli dowiedzieć […]
To oficjalne – jesteśmy NAJLEPSI w województwie! Z dumą ogłaszamy, że Technikum Awans zdobyło pierwsze miejsce w województwie świętokrzyskim w rankingu WaszaEdukacja.pl! To nie jest przypadek. To efekt ambicji, systematycznej pracy i wysokich standardów, które każdego dnia wspólnie tworzymy. Nasi uczniowie osiągają świetne wyniki, a kadra nauczycielska nieustannie podnosi poprzeczkę – właśnie tak buduje się […]