Finał Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo Managerskich - Awans Szkoły

awans szkoły kielce

Dziś w Krakowie odbył się finał Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo Managerskich, gdzie naszą szkołę reprezentował Hev Dymytro 😉 Wyniki 21.12 – czekamy z niecierpliwością mocno zciskając kciuki ✊🍀

Inne artykuły

szkoła awans w kielcach
14 listopada 2022

16.11 będziemy w naszej szkole obchodzić Dzień Tolerancji i Życzliwości zachęcamy wszystkich do udziału

szkoła awans w kielcach
14 listopada 2022

Nasze Różowe Skrzyneczki już wiszą i czekają na uczennice. Centrum Kształcenia AWANS aktywnie włączyło się w II edycję programu „Podpaski w szkole dla każdej dziewczyny” organizowanej przez Kulczyk Foundation i Rossmann. „Podpaski w szkole dla każdej dziewczyny” jest programem Kulczyk Foundation i marki Rossmann. Według badań przeprowadzonych w 2020 roku przez firmę badawczą Difference, na […]

szkoła awans w kielcach
13 listopada 2022

Już w najbliższą środę nasza szkoła weźmie udział w akcji DAJ WŁOS Zachęcamy wszystkich uczniów i nauczycieli