European Rover Challenge - Awans Szkoły

awans szkoły kielce

Dziś nasi uczniowie wzięli udział w największym kosmiczno – robotycznym wydarzeniu w Europie – European Rover Challenge – zawody robotów marsjańskich na Politechnice Świetokrzyskiej. Młodzież zapoznała się ze stoiskami wystawienniczymi, wzięli udział w warsztatach naukowych , kibicowali podczas zawodów 😉 to był ciekawy dzień 😁

Inne artykuły

szkoła awans w kielcach
14 listopada 2022

16.11 będziemy w naszej szkole obchodzić Dzień Tolerancji i Życzliwości zachęcamy wszystkich do udziału

szkoła awans w kielcach
14 listopada 2022

Nasze Różowe Skrzyneczki już wiszą i czekają na uczennice. Centrum Kształcenia AWANS aktywnie włączyło się w II edycję programu „Podpaski w szkole dla każdej dziewczyny” organizowanej przez Kulczyk Foundation i Rossmann. „Podpaski w szkole dla każdej dziewczyny” jest programem Kulczyk Foundation i marki Rossmann. Według badań przeprowadzonych w 2020 roku przez firmę badawczą Difference, na […]

szkoła awans w kielcach
13 listopada 2022

Już w najbliższą środę nasza szkoła weźmie udział w akcji DAJ WŁOS Zachęcamy wszystkich uczniów i nauczycieli