Eko - logika Sztuka Roślinnego Gotowania! - Awans Szkoły

awans szkoły kielce

Wspaniała wiadomość dla naszej gastronomii!!! 👩‍🍳👨‍🍳

Jesteśmy jedną z pięciu szkół w województwie świętokrzyskim, która została wybrana do realizacji i wdrażania ogólnopolskiego projektu: Eko – logika Sztuka Roślinnego Gotowania! 😁

Projekt rozpoczął się dwudniowym szkoleniem, w którym wzięła udział nasza nauczycielka pani Ewa Ołubiec-Opatowska, a już w październiku czas na naszych uczniów. Cykl szkoleń praktycznych i teoretycznych poprowadzi kucharz Łukasz Wasik.

Bardzo się cieszymy, że możemy wziąć udział w projekcie, który umożliwi naszym przyszłym kucharzom poznanie tajników kuchni weganskiej, która staje się bardzo popularnym trendem żywieniowym na świecie 🙂

Inne artykuły

szkoła awans w kielcach
14 listopada 2022

16.11 będziemy w naszej szkole obchodzić Dzień Tolerancji i Życzliwości zachęcamy wszystkich do udziału

szkoła awans w kielcach
14 listopada 2022

Nasze Różowe Skrzyneczki już wiszą i czekają na uczennice. Centrum Kształcenia AWANS aktywnie włączyło się w II edycję programu „Podpaski w szkole dla każdej dziewczyny” organizowanej przez Kulczyk Foundation i Rossmann. „Podpaski w szkole dla każdej dziewczyny” jest programem Kulczyk Foundation i marki Rossmann. Według badań przeprowadzonych w 2020 roku przez firmę badawczą Difference, na […]

szkoła awans w kielcach
13 listopada 2022

Już w najbliższą środę nasza szkoła weźmie udział w akcji DAJ WŁOS Zachęcamy wszystkich uczniów i nauczycieli