Eko - logika Sztuka Roślinnego Gotowania! - Awans Szkoły

awans szkoły kielce

Wspaniała wiadomość dla naszej gastronomii!!! 👩‍🍳👨‍🍳

Jesteśmy jedną z pięciu szkół w województwie świętokrzyskim, która została wybrana do realizacji i wdrażania ogólnopolskiego projektu: Eko – logika Sztuka Roślinnego Gotowania! 😁

Projekt rozpoczął się dwudniowym szkoleniem, w którym wzięła udział nasza nauczycielka pani Ewa Ołubiec-Opatowska, a już w październiku czas na naszych uczniów. Cykl szkoleń praktycznych i teoretycznych poprowadzi kucharz Łukasz Wasik.

Bardzo się cieszymy, że możemy wziąć udział w projekcie, który umożliwi naszym przyszłym kucharzom poznanie tajników kuchni weganskiej, która staje się bardzo popularnym trendem żywieniowym na świecie 🙂

Inne artykuły

szkoła awans w kielcach
23 marca 2023

Nasi uczniowie z kierunku Technik Przemysłu Mody wzięli udział w XI Ogólnopolskim Konkursie Kreowania Ubioru – Ikony Mody Kreacje naszej młodzieży Anastassi Yasinska i Nazariiego Klymovych mogła podziwiać publiczność podczas pokazu mody zorganizowanego 22.03.2023 w Warszawie. Niezmiernie nam miło poinformować, że suknia Nazariiego otrzymała wyróżnienie podczas konkursu Jesteśmy z Was dumni i życzymy dalszych sukcesów

szkoła awans w kielcach
22 marca 2023

Dziś w naszej szkole odbył się konkurs z języka angielskiego dla uczniów szkół ponadpodstawowych jak widać zainteresowanie było bardzo duże z niecierpliwością czekamy na wyniki

szkoła awans w kielcach
21 marca 2023

Już 31.03.2023r drzwi do naszej szkoły będą otwarte dla wszystkich ósmoklasistów Czy Twoi znajomi o tym wiedzą?