Eko - logika Sztuka Roślinnego Gotowania - Awans Szkoły

awans szkoły kielce

Dziś nasza pracownia gastronomiczna rozgrzana do czerwoności 🔥🔥🔥 a to za sprawą rozpoczętych zajęć praktycznych z projektu Eko – logika Sztuka Roślinnego Gotowania 🙂

Zajęcia praktyczne z naszymi uczniami poprowadził wspaniały kucharz pan Łukasz Wasik 👨‍🍳

Młodzież przygotowała fantastyczne potrawy, m.in. sajgonki warzywne z nutą orientu, zielone curry z jackfruitem, czy muffinki – ciasto filo z puree z batatów i curry. A na deser np tapioke gotowaną w mleku kokosowym z musem z mango i kawiorem z soku z malin i borówek

Dziś było bardzo smacznie i zdrowo!!! 😉

Inne artykuły

szkoła awans w kielcach
23 marca 2023

Nasi uczniowie z kierunku Technik Przemysłu Mody wzięli udział w XI Ogólnopolskim Konkursie Kreowania Ubioru – Ikony Mody Kreacje naszej młodzieży Anastassi Yasinska i Nazariiego Klymovych mogła podziwiać publiczność podczas pokazu mody zorganizowanego 22.03.2023 w Warszawie. Niezmiernie nam miło poinformować, że suknia Nazariiego otrzymała wyróżnienie podczas konkursu Jesteśmy z Was dumni i życzymy dalszych sukcesów

szkoła awans w kielcach
22 marca 2023

Dziś w naszej szkole odbył się konkurs z języka angielskiego dla uczniów szkół ponadpodstawowych jak widać zainteresowanie było bardzo duże z niecierpliwością czekamy na wyniki

szkoła awans w kielcach
21 marca 2023

Już 31.03.2023r drzwi do naszej szkoły będą otwarte dla wszystkich ósmoklasistów Czy Twoi znajomi o tym wiedzą?