Dzień Kobiet w szkołach Awans - Awans Szkoły

awans szkoły kielce

8 Marca – Międzynarodowy Dzień Kobiet” Raz do roku jest taki dzień, który przemija jak piękny sen. Wszystkie Kobiety, Panie i Matki w dniu tym dostają pachnące kwiatki” 🌻🌷🌹💐⚘️

Inne artykuły

szkoła awans w kielcach
22 grudnia 2022

Dzisiejszy dzień w naszej szkole był bardzo świąteczny niemal za każdymi drzwiami odbywały się większe i mniejsze świąteczne spotkania – Wigilie klasowe I chociaż jedne bardzo tradycyjne, inne nieco nowocześniejsze to najważniejszy był wspólnie spędzony czas, pełen radości i uśmiechów Wesołych Świąt

szkoła awans w kielcach
21 grudnia 2022

Akcja Paka dla Uczniaka zakończona Dzięki Państwa wsparciu mogliśmy wspomóc naszych uczniów będących w trudnej sytuacji. Dziękujemy za zaangażowanie Niech dla wszystkich będzie to świąteczny i magiczny czas