Dzień chłopaka w szkołach Awans - Awans Szkoły

awans szkoły kielce

Dzień chłopaka w szkole Awans 🎊🥧🍬🎁

Były życzenia, prezenty, ciasto, pizza i grill. Zostały także rozdane wyróżnienia i nagrody uczniom, którzy w minionym roku szkolnym otrzymali najlepsze wyniki w nauce. Wszystkim gratulujemy, a chłopcom jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego 🥰😍

Inne artykuły

szkoła awans w kielcach
23 marca 2023

Nasi uczniowie z kierunku Technik Przemysłu Mody wzięli udział w XI Ogólnopolskim Konkursie Kreowania Ubioru – Ikony Mody Kreacje naszej młodzieży Anastassi Yasinska i Nazariiego Klymovych mogła podziwiać publiczność podczas pokazu mody zorganizowanego 22.03.2023 w Warszawie. Niezmiernie nam miło poinformować, że suknia Nazariiego otrzymała wyróżnienie podczas konkursu Jesteśmy z Was dumni i życzymy dalszych sukcesów

szkoła awans w kielcach
22 marca 2023

Dziś w naszej szkole odbył się konkurs z języka angielskiego dla uczniów szkół ponadpodstawowych jak widać zainteresowanie było bardzo duże z niecierpliwością czekamy na wyniki

szkoła awans w kielcach
21 marca 2023

Już 31.03.2023r drzwi do naszej szkoły będą otwarte dla wszystkich ósmoklasistów Czy Twoi znajomi o tym wiedzą?