Dzień chłopaka w szkołach Awans - Awans Szkoły

awans szkoły kielce

Dzień chłopaka w szkole Awans 🎊🥧🍬🎁

Były życzenia, prezenty, ciasto, pizza i grill. Zostały także rozdane wyróżnienia i nagrody uczniom, którzy w minionym roku szkolnym otrzymali najlepsze wyniki w nauce. Wszystkim gratulujemy, a chłopcom jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego 🥰😍

Inne artykuły

szkoła awans w kielcach
14 listopada 2022

16.11 będziemy w naszej szkole obchodzić Dzień Tolerancji i Życzliwości zachęcamy wszystkich do udziału

szkoła awans w kielcach
14 listopada 2022

Nasze Różowe Skrzyneczki już wiszą i czekają na uczennice. Centrum Kształcenia AWANS aktywnie włączyło się w II edycję programu „Podpaski w szkole dla każdej dziewczyny” organizowanej przez Kulczyk Foundation i Rossmann. „Podpaski w szkole dla każdej dziewczyny” jest programem Kulczyk Foundation i marki Rossmann. Według badań przeprowadzonych w 2020 roku przez firmę badawczą Difference, na […]

szkoła awans w kielcach
13 listopada 2022

Już w najbliższą środę nasza szkoła weźmie udział w akcji DAJ WŁOS Zachęcamy wszystkich uczniów i nauczycieli