Dni otwarte 2023 - Awans Szkoły

awans szkoły kielce

Dziś w naszej szkole odbyły się dni otwarte 😃 każdy mógł przyjść zapoznać się z ofertą naszych placówek, poznać uczniów i nauczycieli oraz skorzystać z wielu atrakcji 😉 na zwiedzających czekało mnóstwo niespodzianek: drinki bezalkoholowe, pizza 🍕 gofry, eleganckie fryzury, gry ekonomiczne, turniej gamingowy 🎮 sadzenie wiosennych kwiatów ⚘️🪻🌷 wyrabianie gadżetów reklamowych, gra terenowa czy projektowanie sukien wieczorowych 👗 zwieńczeniem był pyszny tort 🎂przygotowany przez naszą uczennicę.

Cieszymy się że mogliśmy Was gościć i do zobaczenia we wrześniu

Inne artykuły

szkoła awans w kielcach
12 maja 2023

Wielkie gratulacje dla naszego ucznia Maksyma Tkachuk, który został laureatem w konkursie „Kielce – Miasto Legionów” zorganizowanego przez Zespół Szkół Katolickich Diecezji Kieleckiej

szkoła awans w kielcach
04 maja 2023

Powodzenia!

szkoła awans w kielcach
03 maja 2023

„Witaj majowa jutrzenko, Świeć naszej polskiej krainie, Uczcimy ciebie piosenką, Która w całej Polsce słynie…”