Dlaczego warto studiować TELEINFORMATYKĘ? - Awans Szkoły
23 lutego 2022
Już jutro Politechnika Świętokrzyska wspólnie ze światowym liderem technologii informatycznych Cisco Polska zapraszają na webinarium „Dlaczego warto studiować TELEINFORMATYKĘ?”AGENDA:10.00 – Otwarcie webinarium, Władze WEAiI10.15 – Cyberbezpieczeństwo, Tomasz Jedynak, Cisco Polska11.00 – Kierunek TELEINFORMATYKA we współpracy z Cisco Polska, Mirosław Płaza, PŚk11.30 – Opowieści z SOC’a, Paweł Tybinka i Przemysław Brożek, Cisco PolskaTermin: 24 luty 2022, gadzina 10.00 – 12.00Miejsce: Platforma WEBEX, Link bezpośredni do platformy Webex:
Meldujemy się z Grecji! Nasi uczniowie właśnie rozpoczęli dwutygodniowe praktyki zagraniczne w ramach programu Erasmus+ A jak widać na zdjęciach… pogoda i humory dopisują! Na razie chwila relaksu, łapanie greckiego słoneczka i zbieranie energii przed praktykami Przed nimi świetna przygoda, nowe doświadczenia i masa wspomnień Trzymamy kciuki i czekamy na kolejne relacje!
Dziś nasi uczniowie uczestniczyli w zajęciach profilaktycznych w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Kielcach Spotkanie poprowadził pan Łukasz Fronk z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Tematem zajęć były „Nowe formy – stare pułapki. Życie bez nikotyny – wybór, który się opłaca”. Zajęcia dotyczyły głównie e-papierosów – nowej mody, która niestety jest równie szkodliwa dla zdrowia. Uczniowie mogli dowiedzieć […]
To oficjalne – jesteśmy NAJLEPSI w województwie! Z dumą ogłaszamy, że Technikum Awans zdobyło pierwsze miejsce w województwie świętokrzyskim w rankingu WaszaEdukacja.pl! To nie jest przypadek. To efekt ambicji, systematycznej pracy i wysokich standardów, które każdego dnia wspólnie tworzymy. Nasi uczniowie osiągają świetne wyniki, a kadra nauczycielska nieustannie podnosi poprzeczkę – właśnie tak buduje się […]