Nasi nauczyciele z kierunku turystycznego i hotelarskiego w ostatnim tygodniu uczestniczyli w Warszawie w wydarzeniu organizowanym przez #IGHP pod nazwą II ogólnopolska konferencja IGHP dla nauczycieli „Podnoszenie poziomu obsługi turystów jako główny czynnik dostosowania się do zmian na rynku usług turystycznych oraz zmian oczekiwań turystów”.
To była dobra okazja dla kadry szkolnej, by poznać ekspertów, którzy prowadzą szkolenia IGHP, uczestniczyć w konferencji i warsztatach aby podnieść swoje kwalifikacje.
Meldujemy się z Grecji! Nasi uczniowie właśnie rozpoczęli dwutygodniowe praktyki zagraniczne w ramach programu Erasmus+ A jak widać na zdjęciach… pogoda i humory dopisują! Na razie chwila relaksu, łapanie greckiego słoneczka i zbieranie energii przed praktykami Przed nimi świetna przygoda, nowe doświadczenia i masa wspomnień Trzymamy kciuki i czekamy na kolejne relacje!
Dziś nasi uczniowie uczestniczyli w zajęciach profilaktycznych w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Kielcach Spotkanie poprowadził pan Łukasz Fronk z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Tematem zajęć były „Nowe formy – stare pułapki. Życie bez nikotyny – wybór, który się opłaca”. Zajęcia dotyczyły głównie e-papierosów – nowej mody, która niestety jest równie szkodliwa dla zdrowia. Uczniowie mogli dowiedzieć […]
To oficjalne – jesteśmy NAJLEPSI w województwie! Z dumą ogłaszamy, że Technikum Awans zdobyło pierwsze miejsce w województwie świętokrzyskim w rankingu WaszaEdukacja.pl! To nie jest przypadek. To efekt ambicji, systematycznej pracy i wysokich standardów, które każdego dnia wspólnie tworzymy. Nasi uczniowie osiągają świetne wyniki, a kadra nauczycielska nieustannie podnosi poprzeczkę – właśnie tak buduje się […]