1 dzień wiosny w naszej szkole - Awans Szkoły

awans szkoły kielce

1 dzień wiosny w naszej szkole 🌸🌷😁

Było wesoło, radośnie i bardzo zielono 😁

Uczniowie mogli wsiąść udział w różnych konkursach, między innymi na najbardziej zieloną klasę, wiosenne nakrycie głowy a także w grze terenowej – poszukując szczęśliwych kończynek na terenie szkoły 🍀

Gratulujemy zwycięzcom💪👏👏👏🌷🌸

Dziękujemy naszym kucharzom za przygotowanie pysznych wiosennych przysmaków 😋

Inne artykuły

szkoła awans w kielcach
27 marca 2024

Po raz kolejny uczniowie kierunku technik reklamy odbyli zajęcia praktyczne w terenie! Tym razem odwiedzili Targi druku 3D na targach Kielce

szkoła awans w kielcach
25 marca 2024

W piątek uczniowie klas turystycznych mieli okazje zapoznać się z kultura, tradycja i architektura wiejska i małomiasteczkowa regionu świętokrzyskiego w Muzeum Wsi Kieleckiej- Parku Etnograficznym w Tokarni koło Chęcin Młodzież poznała walory turystyczne i kulturowe regionu świętokrzyskiego