1 dzień wiosny w naszej szkole - Awans Szkoły

awans szkoły kielce

1 dzień wiosny w naszej szkole 🌸🌷😁

Było wesoło, radośnie i bardzo zielono 😁

Uczniowie mogli wsiąść udział w różnych konkursach, między innymi na najbardziej zieloną klasę, wiosenne nakrycie głowy a także w grze terenowej – poszukując szczęśliwych kończynek na terenie szkoły 🍀

Gratulujemy zwycięzcom💪👏👏👏🌷🌸

Dziękujemy naszym kucharzom za przygotowanie pysznych wiosennych przysmaków 😋

Inne artykuły

szkoła awans w kielcach
04 lipca 2024

Bądź na bieżąco odwiedź i polub naszą stronę na FB!

04 lipca 2024

Rekrutacja do Szkół AWANS w Kielcach trwa!!! Pasjonuje Cię zdrowe odżywianie ? Lubisz gotować ? Chcesz realizować swoje pasje kulinarne i poznawać kuchnie całego świata ? Chcesz zdobyć świetnie płatny zawód ? Wybierz proponowane przez nas kierunki kształcenia Szkoła Branżowa I stopnia (3-letnia) Kucharz Technikum (5-letnie) Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych Co oferujemy? Naukę w […]

szkoła awans w kielcach
21 czerwca 2024

W przeszłość przenoszą nas wspomnienia, a w przyszłość marzenia … Koniec roku szkolnego 2023/2024 Gratulujemy uczniom wysokich wyników, tegorocznym absolwentom życzymy powodzenia i spełniania marzeń Udanego wypoczynku, do zobaczenia we wrześniu