Strona główna         Dodaj do ulubionych         Ustaw jako startową         Linki         Polityka prywatności        
  Menu


 

  Sport
2014-12-09
Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego 2014
                            
W dniu 9 grudnia 2014r. w naszej szkole odbył się Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego. Co roku, od kilku lat uczniowie rywalizują ze sobą o pierwsze miejsce. Celem imprezy jest wyrabianie nawyku aktywnego uczestnictwa w różnych formach współzawodnictwa oraz popularyzacja tenisa stołowego wśród uczniów.
W zawodach wzięła udział młodzież Niepublicznego Gimnazjum oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Nad przebiegiem turnieju czuwała nauczycielka wychowania fizycznego – pani IzabelaSitarz.

Oto najlepsi zawodnicy Niepublicznego Gimnazjum
I miejsce
– Patryk Młynarczyk – kl. I
II miejsce – Piotr Zapart – kl. II
III miejsce – Albert Knez – kl. III

Oto najlepsi zawodnicy Zasadniczej Szkoły Zawodowej
I miejsce
– Andrzej Walczyk – kl. III
II miejsce – Zapała Szymon – kl. I

Zwycięzcy z czołowych trzech miejsc na koniec zawodów otrzymali nagrody rzeczowe, a pozostali uczniowie otrzymali słodkie prezenty
Gratulujemy!!!


więcej >>
Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego 2014
Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego 2014
Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego 2014
2013-12-06
Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego 2013
                                                     
         Tradycją już się stało, że 6 grudnia w naszej szkole organizowany jest Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego.
          W zawodach wzięła udział młodzież Niepublicznego Gimnazjum oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Nad przebiegiem turnieju czuwała nauczycielka wychowania fizycznego – pani Izabela Sitarz.
          Celami turnieju były: popularyzacja tenisa stołowego, jako formy wychowania młodzieży, ruch i aktywny wypoczynek, wyrabianie umiejętności i zasad sportowej rywalizacji w duchu fair play, a także integracja młodzieży. Rywalizacja przebiegała w zdrowej i sportowej atmosferze. Nasi wychowankowie zaprezentowali wysoki poziom gry w rozgrywanej dyscyplinie. Wszystkim zawodnikom towarzyszył duch sportowej rywalizacji.

Oto najlepsi zawodnicy:
I miejsce – Roman Stępień
II miejsce - Rafał Grzegorczyk
III miejsce – Daniel Gonciarz

          Finalnym akcentem tej niecodziennej imprezy było wręczenie czołowym zwycięzcom nagród rzeczowych, a pozostali uczniowie otrzymali słodkie prezenty. Jednak nie nagrody były tu najważniejsze. Przede wszystkim liczyła się chęć rywalizacji i dobra zabawa, której podczas turnieju nie brakowało.

          Wszystkim uczestnikom Mikołajkowego Turnieju Tenisa Stołowego serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


więcej >>
Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego 2013
Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego 2013
2012-12-05
Ping-Pongowe Mikołajki
          Sala gimnastyczna naszej szkoły w dniu dzisiejszym była miejscem, gdzie po raz kolejny uczniowie Niepublicznego Gimnazjum oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej brali udział w Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego. 
          Celem turnieju była popularyzacja tenisa stołowego, upowszechnianie i rozwijanie kultury fizycznej i sportu oraz kształtowanie pozytywnych cech charakteru i osobowości wśród młodzieży. Poziom gry był wyrównany, każdy chciał wygrać, ale i tak najbardziej liczyła się dobra zabawa.
Zwycięzcami turnieju zostali:
w Niepublicznym Gimnazjum:
I miejsce – Patryk Warszawa (kl. III)
II miejsce – Dominik Kijewski (kl. III)
III miejsce – Rafał Grzegorczyk (kl. II)
w ZSZ:
I miejsce – Krystian Ciaś (kl. II)
II miejsce – Mateusz Dulewicz (kl. II)
III miejsce – Damian Okła (kl. II)
          Trzy pierwsze miejsca nagrodzone były pamiątkowymi dyplomami. Ponieważ był to turniej mikołajkowy, wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie niespodzianki.
          Wszystkim zawodnikom gratulujemy, dziękujemy za sportową rywalizację i życzymy powodzenia w kolejnych turniejach.więcej >>
Ping-Pongowe Mikołajki
Ping-Pongowe Mikołajki

Pozostałe wiadomości


English version
EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish

Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  

Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  

Przejdź do galerii

  Sport
2014-12-09
Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego 2014
                            
W dniu 9 grudnia 2014r. w naszej szkole odbył się Mikołajkowy Turniej ...

więcej >>


  Zapisy

Imię i nazwisko:
Pole wymagane.

Adres e-mail:
Pole wymagane.Niepoprawny format.

Jaki kierunek i telefon:
Pole wymagane.

Ile to 8+10?

Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) z dn.27 kwietnia 2016 roku (art.13 RODO) informujemy iż: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Kształcenia Awans ul. Helenówek 2 i 4 Kielce reprezentowana przez Dyrektora 2. Powołaliśmy Inspektora Danych Osobowych, z którym można skontaktować się tel.: 604-883-679, mail: iod@awans-szkoly.pl 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu zgodnie z art.6 ust.1 lit.f RODO 4. Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą osoby będące zaangażowane w kontakt oraz osoby uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat 6. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (* jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; 7. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych. 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych uniemożliwi nawiązanie kontaktu.


  Przegląd Zawodów, zobacz film