Strona główna         Dodaj do ulubionych         Ustaw jako startową         Linki         Polityka prywatności        
  Menu


 

  Sport
2012-12-18
Szkolny turniej piłkarzyków stolowych.
      W dniu 18 grudnia 2012 r. odbył się szkolny turniej piłkarzyków stołowych. Do udziału zgłosiło się dziesięć dwuosobowych zespołów. Poziom rozgrywek był wysoki, walka niezwykle zacięta.

Najlepsi okazali się:

Mateusz Kwiatkowski i Bartłomiej Radecki-miejsce I,
Piotr Olesiński i Przemysław Kurek- miejsce II,
Damian Urban i Paweł Złotnicki – miejsce III.

   Po zakończeniu turnieju odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów.


więcej >>
Szkolny turniej piłkarzyków stolowych.
Szkolny turniej piłkarzyków stolowych.
Szkolny turniej piłkarzyków stolowych.
2012-09-22
XIX Edycja Miejskiej Ligi Strzeleckiej
W ramach propagowania zdrowego stylu życia, szerzenia kultury fizycznej i rekreacji wśród młodzieży i pracowników naszej szkoły przystąpiliśmy do udziału w XIX Edycji Miejskiej Ligi Strzeleckiej im. Eugeniusza Trochima, Ligi Obrony Kraju w Jędrzejowie. Organizatorem zawodów strzeleckich jest Zarząd Powiatowy LOK w Jędrzejowie. W zawodach biorą udział tylko zespoły reprezentujące poszczególne szkoły. Każda grupa rozgrywa 8 rund zgodnie z terminarzem organizatora.

Po zakończeniu rozgrywek turniejowych nastąpi podliczenie punktacji grupowej i indywidualnej oraz uroczyste wręczenie pucharów, dyplomów i nagród w Starostwie Powiatowym w Jędrzejowie.

Należy podkreślić, że po pierwszym strzelaniu nasz uczeń Rafał Trybek zajmuje pierwsze miejsce w klasyfikacji indywidualnej. Również w szeregach nauczycieli i pracowników naszej szkoły odkryliśmy wybitne talenty strzeleckie zajmujące wysokie notowania.

Już wkrótce kolejna runda zmagań.więcej >>
XIX Edycja Miejskiej Ligi Strzeleckiej
XIX Edycja Miejskiej Ligi Strzeleckiej
XIX Edycja Miejskiej Ligi Strzeleckiej
2012-03-05
Turniej tenisa stołowego.
W myśl powiedzenia: "Sport- to zdrowie" i w duchu rywalizacji 5 marca 2012 r. w naszej szkole odbył się szkolny turniej tenisa stołowego. W turnieju wzięło udział 10 uczniów Gimnazjum i 12 uczniów ZSZ. Odbyły się szkolne eliminacje a następnie półfinał i finał turnieju. Poziom rozgrywek był wysoki, walka niezwykle zacięta. Wśród gimnazjalistów najlepsi okazali się: Kozioł Dariusz- I miejsce, Bielas Sebastian- II miejsce oraz Baran Andrzej- III miejsce. W ZSZ miejsce na podium zajęli: Antoniewski Dawid- I, Bąk Karol- II, Zaor Przemysław- III. W kategorii dziewcząt: Pustuł Marta- I miejsce, Glińska Sylwia- II miejsce, Burek Patrycja- III miejsce. Po zakończeniu turnieju odbyło się uroczyste wręczenie pucharów i dyplomów. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy .

więcej >>
Turniej tenisa stołowego.
Turniej tenisa stołowego.
Turniej tenisa stołowego.

Pozostałe wiadomości


English version
EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish

Staż w Irlandii  Staż w Irlandii  Staż w Irlandii  

Staż w Irlandii  Staż w Irlandii  Staż w Irlandii  

Przejdź do galerii

  Sport
2012-12-18
Szkolny turniej piłkarzyków stolowych.
      W dniu 18 grudnia 2012 r. odbył się szkolny turniej piłkarzyków stołowych. Do udziału zgłosiło się dziesięć dwuosobowych zespołów. ...

więcej >>


  Zapisy

Imię i nazwisko:
Pole wymagane.

Adres e-mail:
Pole wymagane.Niepoprawny format.

Jaki kierunek i telefon:
Pole wymagane.

Ile to 9+5?

Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) z dn.27 kwietnia 2016 roku (art.13 RODO) informujemy iż: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Kształcenia Awans ul. Helenówek 2 i 4 Kielce reprezentowana przez Dyrektora 2. Powołaliśmy Inspektora Danych Osobowych, z którym można skontaktować się tel.: 604-883-679, mail: iod@awans-szkoly.pl 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu zgodnie z art.6 ust.1 lit.f RODO 4. Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą osoby będące zaangażowane w kontakt oraz osoby uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat 6. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (* jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; 7. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych. 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych uniemożliwi nawiązanie kontaktu.


  Przegląd Zawodów, zobacz film