Strona główna         Dodaj do ulubionych         Ustaw jako startową         Linki         Polityka prywatności        
  Menu


 

  W realizacji

 

Wykorzystując możliwości jakie daje Europejski Fundusz Społeczny w szkołach AWANS powołano do życia jednostkę zajmującą się pozyskiwaniem funduszy na rozwój szkoły i wzbogacenie procesu nauczania uczniów.
Dzięki staraniom zespołu ds. projektów uzyskano dofinansowanie dla następujących projektów, które obecnie są realizowane:


"Międzynarodowe doświadczenia gastronomiczne – nowe umiejętności dla naszych uczniów"

Opis projektu:

Projekt adresowany jest do naszych uczniów kształcących się w szkole zawodowej jak i technikum o profilu gastronomicznym, a jego celem jest podniesienie poziomu jakości kształcenia oraz wyrównanie dysproporcji edukacyjnych tych uczniów.
Nasi uczniowie odbędą 2 tygodniowe praktyki we Włoszech. Tam też każdy z uczniów przejdzie 20h kurs j. włoskiego.
Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwolą naszym absolwentom na swobodne poruszanie się na rynku pracy i zajmowanie stanowisk godnych ich wykształcenia i kwalifikacji zawodowych.

Wymagana: znajomość podstaw j. angielskiego umożliwiających komunikację
O zakwalifikowaniu się do projektu zadecydują: oceny i frekwencja na zajęciach

Prawdopodobne terminy wyjazdów to listopad 2014 i styczeń/luty 2015


„zaAWANSowane szkolenia spełniają marzenia”

www.awans-szkoly.pl/zssm/

 
Od stycznia 2013 rozpoczęliśmy realizację kolejnego projektu pn. „zaAWANSowane szkolenia spełniają marzenia”, który umożliwi naszym uczniom ze szkół AWANS z całego województwa udział w następujących darmowych kursach/szkoleniach:

- kurs spawacza
- kurs obsługi koparko-ładowarki
- kurs obsługi wózków widłowych
- kurs przedstawiciel handlowy z prawem jazdy kat. B
- kurs kucharza z organizacją przyjęć okolicznościowych z wykorzystaniem produktów regionalnych
- szkolenie opiekunka dziecięca z prawem jazdy kat. B
- szkolenia opiekunka osób starszych z j. niemieckim i prawem jazdy kat. B
- szkolenie wizaż
- szkolenie kelner/barman
- szkolenie fakturzysta z obsługą kasy fiskalnej i rozliczeniami gotówkowo-walutowymi

Termin realizacji projektu 02.01.2013 - 30.09.2015.
Dodatkowo uczniowie objęci zostaną doradztwem zawodowym, a uczniowie klas maturalnych uzyskają bezpłatne przygotowanie do matury z j. polskiego, angielskiego oraz matematyki.

Zapraszamy do kontaktu z biurem projektu pod numerem tel. 41 345-28-32 w. 25, e-mail: projekty@awans-szkoly.pl oraz na stronę projektu: www.awans-szkoly.pl/zssm/Projekt Leonardo da Vinci „Attractive Work Abroad – New Skills for our students”

www.awans-szkoly.pl/awans/

Opis projektu:
Od 1 grudnia 2012 ruszył nowy projekt Leonardo da Vinci „Attractive Work Abroad – New Skills for our students”. Projekt jest współfinansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
W ramach projektu 60 uczniów Technikum Hotelarskiego wyjedzie na dwutygodniowe zagraniczne staże zawodowe do Irlandii. Uczniowie mieszkać będą i pracować w miejscowości Thomastown. Pierwsza 15 osobowa grupa wyjeżdża już 3 marca 2013 r.

Projekt Leonardo da Vinci pn. „Międzynarodowe doświadczenia fryzjerskie – nowe umiejętności dla naszych uczniów”

Opis projektu:
Projekt ruszył od 1 listopada 2013 roku. Jest realizowany w ramach projektu systemowego „Staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się i szkolących zawodowo”. Projekt jest współfinansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt pozwoli na zdobycie doświadczenia zawodowego 20 uczniom szkół zawodowych o profilu fryzjerskim. Uczniowie wyjadą na dwutygodniowe praktyki do Londynu (Anglia).


Projekt Leonardo da Vinci pn. „Praktyka zagraniczna szansą dla naszych fryzjerów”

Opis projektu:
Projekt ruszył od 22 października 2013 roku. Jest realizowany w ramach projektu systemowego „Staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się i szkolących zawodowo”. Projekt jest współfinansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt pozwoli na zdobycie doświadczenia zawodowego 20 uczniom Technikum Usług Fryzjerskich w Kielcach oraz uczniom szkół zawodowych z regionu. Uczniowie wyjadą na dwutygodniowe praktyki do Londynu (Anglia). 


English version
EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish

Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  

Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  

Przejdź do galerii

  Sport
2014-12-09
Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego 2014
                            
W dniu 9 grudnia 2014r. w naszej szkole odbył się Mikołajkowy Turniej ...

więcej >>


  Zapisy

Imię i nazwisko:
Pole wymagane.

Adres e-mail:
Pole wymagane.Niepoprawny format.

Jaki kierunek i telefon:
Pole wymagane.

Ile to 1+4?

Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) z dn.27 kwietnia 2016 roku (art.13 RODO) informujemy iż: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Kształcenia Awans ul. Helenówek 2 i 4 Kielce reprezentowana przez Dyrektora 2. Powołaliśmy Inspektora Danych Osobowych, z którym można skontaktować się tel.: 604-883-679, mail: iod@awans-szkoly.pl 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu zgodnie z art.6 ust.1 lit.f RODO 4. Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą osoby będące zaangażowane w kontakt oraz osoby uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat 6. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (* jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; 7. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych. 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych uniemożliwi nawiązanie kontaktu.


  Przegląd Zawodów, zobacz film