Strona główna         Dodaj do ulubionych         Ustaw jako startową         Linki         Polityka prywatności        
  Menu

Współpracujemy z :

 

Awans - media społecznościowe:

  W realizacji

 
Wykorzystując możliwości jakie daje Europejski Fundusz Społeczny w szkołach AWANS powołano do życia jednostkę zajmującą się pozyskiwaniem funduszy na rozwój szkoły i wzbogacenie procesu nauczania uczniów.
Dzięki staraniom zespołu ds. projektów uzyskano dofinansowanie dla następujących projektów, które obecnie są realizowane:Biuro Projektów:

ul. Helenówek 4, Kielce
tel. 41 345 28 32 wewn. 25

Kontakt: Izabela Mroczek – koordynator Projektów


Obecnie realizowane projekty:

1.

Tytuł „Z AWANSem na rynek pracy”

Nr projektu: RPSW.08.05.01-26-0016/18

Okres realizacji: 02.01.2019-30.04.2020

Projekt finansowany ze środków UE w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój.Przewidziane formy wsparcia:

- doradztwo indywidualne i grupowe

- kursy

- panel dyskusyjny z pracodawcami

- staże (z wynagrodzeniem dla uczestnika)Planowane kursy:

Kurs mobilny stylista-wizażysta
Kurs profesjonalny pracownik w obiekcie hotelarskim (noclegowym)
Kurs grafika komputerowa Corel, Photoshop, ECDL-S4
Kurs operator koparko-ładowarki
Kurs profesjonalny kelner z warsztatami baristyPierwszeństwo udziału w danym kursie mają uczniowie z kierunku powiązanego (np. wizażysta → fryzjer, kelner → gastronomia, koparko-ładowarki → mechanicy i budownictwo, grafika→ informatycy, pracownik w obiekcie hotelarskim → hotelarze).Formularze zgłoszeniowe i regulamin rekrutacji dostępne są w biurze projektu: ul. Helenówek 4 pok. 204.2.

Tytuł: "Mobilny uczeń w Hiszpanii"

Nr umowy: 2018-1-PL01-KA102-048108

Okres realizacji: 31.12.2018-30.12.2019Projekt finansowany ze środków UE w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój.

Skierowany jest do 30 uczniów szkół zawodowych i techników oraz 2 nauczycieli/pracowników administracji, którzy w ramach projektu wyjadą na dwutygodniowe staże w zagranicznych przedsiębiorstwach w Walencji (Hiszpania).Biuro projektu: ul. Helenówek 4 pok. 204.

Rekrutacja będzie prowadzona dwukrotnie przed każdym z wyjazdów: w styczniu i czerwcu 2019 roku. Formularze zgłoszeniowe oraz regulamin rekrutacji dostępne są w biurze projektu.English version
EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish

Piknik Patriotyczny  Piknik Patriotyczny  Piknik Patriotyczny  

Piknik Patriotyczny  Piknik Patriotyczny  Piknik Patriotyczny  

Przejdź do galerii

  Sport
2018-03-19
Najlepsza rakieta...
W piątek została rozegrana ostatnia runda Kieleckiej Ligi Badmintona. Rakietą numer 1 okazała się nasz uczennica Irena Blekhert pokonując inne ...

więcej >>


  Zapisy

Imię i nazwisko:
Pole wymagane.

Adres e-mail:
Pole wymagane.Niepoprawny format.

Jaki kierunek i telefon:
Pole wymagane.

Ile to 7+3?

Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) z dn.27 kwietnia 2016 roku (art.13 RODO) informujemy iż: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Kształcenia Awans ul. Helenówek 2 i 4 Kielce reprezentowana przez Dyrektora 2. Powołaliśmy Inspektora Danych Osobowych, z którym można skontaktować się tel.: 604-883-679, mail: iod@awans-szkoly.pl 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu zgodnie z art.6 ust.1 lit.f RODO 4. Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą osoby będące zaangażowane w kontakt oraz osoby uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat 6. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (* jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; 7. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych. 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych uniemożliwi nawiązanie kontaktu.


  Przegląd Zawodów, zobacz film


Podania

Pobierz podanie Technikum
Pobierz podanie Branżowa Szkoła I stopnia
Pobierz podanie Liceum Ogólnokształcące
 
Pobierz podanie SP 

Pobierz podanie do szkoły zaocznej