Strona główna         Dodaj do ulubionych         Ustaw jako startową         Linki        
  Menu

Współpracujemy z :

 

Awans - media społecznościowe:

  W realizacji

 
Wykorzystując możliwości jakie daje Europejski Fundusz Społeczny w szkołach AWANS powołano do życia jednostkę zajmującą się pozyskiwaniem funduszy na rozwój szkoły i wzbogacenie procesu nauczania uczniów.
Dzięki staraniom zespołu ds. projektów uzyskano dofinansowanie dla następujących projektów, które obecnie są realizowane:Biuro Projektów:Ul. Helenówek 4, Kielce

Tel. 41 3452832 wewn. 25

Kontakt: Izabela Mroczek – koordynator ProjektówObecnie realizowane projekty:1. Projekt „Mobilny uczeń w Europie”. Umowa nr POWERVET-2015-1-PL01-KA102-014653 projekt realizowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem projektu jest umożliwienie odbycia szkolenia zawodowego w Hiszpanii przez 30 uczniów szkół w okresie 31 grudnia 2015 do 30 grudnia 2016.Miejsce praktyk – Walencja, Hiszpania.W ramach projektu 30 uczniów naszych szkół z różnych zawodów – kucharze, fryzjerzy, mechanicy, budowlańcy, hotelarze i inni, wyjadą na trzytygodniowe praktyki zawodowe.2. Projekt „Praktyczna nauka zawodu we Włoszech”. Umowa nr POWERVET-2015-1-PL01-KA102-014654 projekt realizowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem projektu jest umożliwienie odbycia szkolenia zawodowego we Włoszech przez 30 uczniów szkół w okresie 31 grudnia 2015 do 30 grudnia 2016.Miejsce praktyk – Rimini, Włochy.W ramach projektu 30 uczniów naszych szkół z różnych zawodów – kucharze, fryzjerzy, hotelarze wyjadą na trzytygodniowe praktyki zawodowe3. „Kursy i staże drogą do AWANSu”. Umowa nr RPSW.08.05.01-26-0014/16. Projekt współfinansowany ze środków UE, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt skierowany jest do 140 uczniów (w tym 64 kobiet).Celem projektu jest podniesienie jakości i atrakcyjności kształcenia zawodowego, zwiększenie kwalifikacji zawodowych i podniesienie zdolności do zatrudnienia młodzieży

na lokalnym rynku pracy, uczącej się w szkołach określonych jako szkoły AWANS z Kielc, Jędrzejowa, Końskich, Pińczowa i Skarżyska-KamiennejW ramach projektu uczniowie mają zapewnione:
- doradztwo edukacyjno-zawodowe
- kursy:

1. Operator koparko-ładowarki

2. Spawacz metodą MAG

3. Organizator imprez biznesowych z prawem jazdy kat.B

4. Kelner - barman

5. Wizaż – stylizacja

6. Księgowość w małej firmie
- staże

 


English version
EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish

Nasi uczniowie strzelają  Nasi uczniowie strzelają  Nasi uczniowie strzelają  

Tydzień Życzliwości i Tolerancji  Tydzień Życzliwości i Tolerancji  Tydzień Życzliwości i Tolerancji  

Przejdź do galerii

  Sport
2018-02-13
Badminton chłopców
Kolejna runda w zawodach w badmintona, w której oczywiście nie mogło zabraknąć naszej reprezentacji. Tym razem swoich sił próbowali Panowie ...

więcej >>


  Zapisy

Imię i nazwisko:
Pole wymagane.

Adres e-mail:
Pole wymagane.Niepoprawny format.

Jaki kierunek i telefon:
Pole wymagane.

Ile to 7+10?


  Przegląd Zawodów, zobacz film


Pobierz podanie Technikum
Pobierz podanie Branżowa Szkoła I stopnia
Pobierz podanie Liceum Ogólnokształcące