Strona główna         Dodaj do ulubionych         Ustaw jako startową         Linki         Polityka prywatności        
  Menu


 

  Aktualności

2017-12-30
Wirtualny spacer po Naszych szkołach

Zobacz nasze szkoły w Kielcach bez wychodzenia z domu. Przypominamy o rekrutacji na nasze kierunki (informacje w ofercie).

 


więcej >>

2017-12-23
Szkoły Awanswięcej >>
2017-02-20
Ogólnopolska Olimpiada z naszym udziałem
Rewelacyjna wiadomość. Nasi uczniowie zakwalifikowali się do kolejnego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych dystansując tym samym uczniów z innych kieleckich szkół. Nasza szkoła znalazła się na liście finalistów ...

więcej >>
 Ogólnopolska Olimpiada z naszym udziałem
2016-12-28
Bardzo dobre propozycje dla uczniów naszej szkoły!
W naszej szkole realizowany jest projekt, w ramach którego uczniowie mogą skorzystać z szerokiej oferty kursów zawodowych. Oferujemy:
  • 3 edycje kursu kelner-barman (pierwsza edycja już ruszyła), właśnie ...

    więcej >>
2016-12-21
Życzenia świąteczne
Zdrowych, radosnych,
pełnych miłości i rodzinnego ciepła
Świąt Bożego Narodzenia
a w Nowym Roku dni szczęśliwych i pomyślnych
życzy Dyrekcja Szkoły


więcej >>
Życzenia świąteczne
2016-12-20
Najlepsi uczniowie
Znowu możemy być dumni z naszych uczniów. Dwoje z nich otrzymało bowiem Stypendium Prezesa Rady Ministrów za wysokie wyniki w nauce oraz osiągnięcia szkolne. To Diana Goriachenko oraz Oleksandra Panasenko. ...

więcej >>
Najlepsi uczniowie
2013-12-09
Nasze szkoły

Do czasu zorganizowania szkół w Staszowie, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkół i kierunków oraz kursów w Kielcach i innych placówkach na terenie województwa świetokrzyskiego.
 więcej >>


English version
EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish

Brak zdjęć w galerii.

  Sport
Brak wiadomości.


  Zapisy

Imię i nazwisko:
Pole wymagane.

Adres e-mail:
Pole wymagane.Niepoprawny format.

Jaki kierunek i telefon:
Pole wymagane.

Ile to 5+3?

Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) z dn.27 kwietnia 2016 roku (art.13 RODO) informujemy iż: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Kształcenia Awans ul. Helenówek 2 i 4 Kielce reprezentowana przez Dyrektora 2. Powołaliśmy Inspektora Danych Osobowych, z którym można skontaktować się tel.: 604-883-679, mail: iod@awans-szkoly.pl 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu zgodnie z art.6 ust.1 lit.f RODO 4. Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą osoby będące zaangażowane w kontakt oraz osoby uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat 6. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (* jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; 7. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych. 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych uniemożliwi nawiązanie kontaktu.


  Przegląd Zawodów, zobacz film