Strona główna         Dodaj do ulubionych         Ustaw jako startową         Linki         Polityka prywatności        
  Menu

 

  Historia

Misja i historia szkoły

           Kształcenie młodzieży i dorosłych jest naszą pasją. Mamy nieoceniony kapitał, jakim są ludzie – pracownicy, nauczyciele, wykładowcy, instruktorzy i współpracownicy. Posiadamy zaufanie, jakim obdarzyli nas rodzice naszych uczniów. I wreszcie mamy uczniów, słuchaczy, których liczba stale rośnie, co nas bardzo cieszy i dodaje sił do dalszej, jeszcze lepszej pracy – mówi ANDRZEJ MISZCZYK, Dyrektor Szkół dla Młodzieży i Dorosłych AWANS mieszczących się w KIELCACH przy ul. HELENÓWEK 2 oraz 4.

          Dyrekcja Szkoły troszczy się nie tylko o poprawienie warunków bytowych placówki, ale również jej starania ukierunkowane są na podniesienie jakości pracy szkoły, wyrównanie szans edukacyjnych uczniów oraz dbanie o jak najlepiej wykształconą kadrę pedagogiczną.
         Dobór odpowiednich ludzi do pracy w naszej szkole decyduje o właściwym jej funkcjonowaniu i takim organizowaniu kształcenia, aby każdy absolwent znalazł swoją dalszą drogę w życiu.


Ważniejsze daty z historii szkoły:
  • wrzesień 2003 r. - powstanie Niepublicznego Gimnazjum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej dla młodziezy w budynku przy ul. Pl. Wolności 14 w Stąporkowie.
  • rok 2004-2005 - nowy rok szkolny przy u. Staszica 6 w Stąporkowie.
  • wrzesień 2004 r. - powstanie oddziałów Szkół dla Dorosłych AWANS w Końskich w budynku I LO im. KEN przy ul. kpt. Stoińskiego 4 w Końskich.
  • wrzesień 2006 r. - nowy rok szkolny Niepublicznego Gimnazjum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej w budynku przy ul. Piłsudskiego 186 w Końskich.
  • wrzesień, rok 2008-2009 - nowy rok szkolny Niepublicznego Gimnazjum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej w budynku szkolnym przy ul. Towarowej 4 w Końskich.
  • wrzesień 2010 r. - przeniesienie Szkół dla Dorosłych AWANS w Końskich do budynku przy ul. Towarowej 4.
     
Dziś historia łączy się z teraźniejszością, o której można poczytać w „Aktualnościach”.
 

  Zapisy

Imię i nazwisko:
Pole wymagane.

Adres e-mail:
Pole wymagane.Niepoprawny format.

Jaki kierunek i telefon:
Pole wymagane.

Ile to 10+9?

Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) z dn.27 kwietnia 2016 roku (art.13 RODO) informujemy iż: Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Kształcenia AWANS z siedzibą w Kielcach, ul. Helenówek 2 i 4, tel.41 345-28-32, jeśli chcesz wiedzieć więcej, o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe kliknij tutajEnglish version
EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish

Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  

Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  

Przejdź do galerii

  Sport
2019-12-05
Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego
Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

więcej >>

  Przegląd Zawodów, zobacz film