Strona główna         Dodaj do ulubionych         Ustaw jako startową         Linki         Polityka prywatności        
  Menu


 

  Aktualności
2018-03-09
„JAK UDZIELIĆ TONĄCEMY POMOCY?”
W dniu 05 marca 2018 r. grupa uczniów ze szkół Awans w Pińczowie pod opieką nauczycieli wzięła udział w pokazie zorganizowanym przez strażaków z Powiatowej Straży Pożarnej w Pińczowie . Tematem zajęć praktycznych była pomoc w ratowaniu tonącego pod lodem. Na miejscu ćwiczeń nad zalewem pińczowskim pojawiła się młodzież wraz z opiekunami, aby pogłębić swoją wiedzę w zakresie ratownictwa.
Strażacy pokazali jak należy ratować osobę tonącą przy użyciu kija, deski, sanek ratowniczych, liny i rzutki ratowniczej oraz podręcznych przedmiotów. Komendant Państwowej Straży Pożarnej omówił zagadnienia dotyczące jak samodzielnie uratować osobę tonącą, jak pomóc sobie, jeśli wpadłeś do zimnej wody oraz jakie instytucje należy wezwać na pomoc.
Zajęcia były kontynuacją przeprowadzonych wykładów dla uczniów w okresie przed feriami zimowymi. Młodzież i opiekunowie z dużym zaciekawieniem i zainteresowaniem wysłuchali cennych uwag i wskazówek ratowników.

„JAK UDZIELIĆ TONĄCEMY POMOCY?”
„JAK UDZIELIĆ TONĄCEMY POMOCY?”
„JAK UDZIELIĆ TONĄCEMY POMOCY?”

Powrót


English version
EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish

Spotkanie z policjantem  Spotkanie z policjantem  Spotkanie z policjantem  

Spotkanie z policjantem  Spotkanie z policjantem  Spotkanie z policjantem  

Przejdź do galerii

  Sport
2012-02-01
Międzyszkolny Turniej Siatkówki o Puchar Dyrektora Szkół Awans
Międzyszkolny Turniej Siatkówki o Puchar Dyrektora Szkół AWANS

23 stycznia 2012 r. w szkole AWANS w Kielcach odbył się ...

więcej >>


  Zapisy

Imię i nazwisko:
Pole wymagane.

Adres e-mail:
Pole wymagane.Niepoprawny format.

Jaki kierunek i telefon:
Pole wymagane.

Ile to 6+6?

Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) z dn.27 kwietnia 2016 roku (art.13 RODO) informujemy iż: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Kształcenia Awans ul. Helenówek 2 i 4 Kielce reprezentowana przez Dyrektora 2. Powołaliśmy Inspektora Danych Osobowych, z którym można skontaktować się tel.: 604-883-679, mail: iod@awans-szkoly.pl 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu zgodnie z art.6 ust.1 lit.f RODO 4. Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą osoby będące zaangażowane w kontakt oraz osoby uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat 6. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (* jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; 7. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych. 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych uniemożliwi nawiązanie kontaktu.


  Przegląd Zawodów, zobacz film