Strona główna         Dodaj do ulubionych         Ustaw jako startową         Linki         Polityka prywatności        
  Menu


 

  Aktualności
2017-09-28
TARGI EDUKACJI I PRACY W PIŃCZOWIE
TARGI EDUKACJI I PRACY W PIŃCZOWIE
      Dnia 26 września 2017 roku po raz dziewiąty odbyły się w Pińczowie Targi Edukacji i Pracy, organizowane przez Młodzieżowe Centrum Kariery w Pińczowie.
      Uroczystego otwarcia Targów dokonali m.in. Dyrektor Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Kielcach Pan Dawid Tobiasz oraz Starost Powiatu Pińczowskiego Pan Zbigniew Kierkowski.
       Targi w tym roku odwiedziły osoby bezrobotne i młodzież ze szkół średnich i gimnazjaliści. W wydarzeniu wzięło udział 23 wystawców. Nasze szkoły „Awans” w Pińczowie zorganizowały własne stoisko na Targach, gdzie rozdawaliśmy ulotki z propozycjami edukacyjnymi z uśmiechem zachęcając młodzież do wybierania naszych szkół.
        Z wielkim entuzjazmem w Targach brała udział młodzież naszych szkół. Z ciekawością i uwagą oglądali oraz słuchali ofert przedstawicieli.
        Targi ułatwiają pracodawcom oraz szkołom pozyskiwać nowych kandydatów. Dzięki nim pracodawcy, szkoły oraz kandydaci mają możliwość zapoznania się z wzajemnymi oczekiwaniami.

TARGI EDUKACJI I PRACY W PIŃCZOWIE
TARGI EDUKACJI I PRACY W PIŃCZOWIE
TARGI EDUKACJI I PRACY W PIŃCZOWIE

Powrót


English version
EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish

Spotkanie z policjantem  Spotkanie z policjantem  Spotkanie z policjantem  

Spotkanie z policjantem  Spotkanie z policjantem  Spotkanie z policjantem  

Przejdź do galerii

  Sport
2012-02-01
Międzyszkolny Turniej Siatkówki o Puchar Dyrektora Szkół Awans
Międzyszkolny Turniej Siatkówki o Puchar Dyrektora Szkół AWANS

23 stycznia 2012 r. w szkole AWANS w Kielcach odbył się ...

więcej >>


  Zapisy

Imię i nazwisko:
Pole wymagane.

Adres e-mail:
Pole wymagane.Niepoprawny format.

Jaki kierunek i telefon:
Pole wymagane.

Ile to 7+8?

Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) z dn.27 kwietnia 2016 roku (art.13 RODO) informujemy iż: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Kształcenia Awans ul. Helenówek 2 i 4 Kielce reprezentowana przez Dyrektora 2. Powołaliśmy Inspektora Danych Osobowych, z którym można skontaktować się tel.: 604-883-679, mail: iod@awans-szkoly.pl 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu zgodnie z art.6 ust.1 lit.f RODO 4. Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą osoby będące zaangażowane w kontakt oraz osoby uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat 6. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (* jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; 7. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych. 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych uniemożliwi nawiązanie kontaktu.


  Przegląd Zawodów, zobacz film