Strona główna         Dodaj do ulubionych         Ustaw jako startową         Linki         Polityka prywatności        
  Menu

 

  Aktualności
2018-12-01
Zbiórka Świąteczna 2018 #RazemNaŚwięta
        W grudniu b.r. nasza szkoła przyłączyła się do kolejnej, II edycji - akcji charytatywnej pod hasłem „ Zbiórka Świąteczna – Zaczaruj z nami święta „ na rzecz dzieci, wychowujących się poza domem rodzinnym.
    Pomysłodawcą i głównym organizatorem wydarzenia była fundacja „ TUO PORTU ” TWOJA BEZPIECZNA PRZYSTAŃ z siedzibą w Kielcach. 
     Akcję wsparło wiele koneckich szkół i przedsiębiorstw, zarówno tych Publicznych jak i Prywatnych. Dość szybko dało się zauważyć, że są jednak wśród nas,  – Anioły Dobroci - ludzie bezinteresowni, życzliwi i wrażliwi na los innych. Ogromnym zaangażowaniem wykazali się uczniowie naszych szkół, zarówno Szkół Branżowych jak i oddziału klasy Gimnazjalnej, na czele z opiekunami.
      Koordynatorami całej zbiórki były : pani Dyrektor, Dorota Sykuła oraz pani pedagog, Jolanta Mirończuk. Uczniowie gromadzili w specjalnie oznaczone pudło zabawki, gry, pomoce naukowe, artykuły szkolne, produkty żywnościowe, słodycze.
         
Wszystkim, którzy włączyli się w naszą szkolną akcję, dziękujemy za okazane serce i dobroduszność. Cieszymy się, że potrafiliśmy się tak pięknie zorganizować w czasie Bożonarodzeniowym.
      Nasze wysiłki doceniła również sama fundacja „TUO PORTU”, która przekazała nam pisemne podziękowanie.

#RazemNaŚwięta
                                        

Powrót

  Zapisy

Imię i nazwisko:
Pole wymagane.

Adres e-mail:
Pole wymagane.Niepoprawny format.

Jaki kierunek i telefon:
Pole wymagane.

Ile to 8+4?

Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) z dn.27 kwietnia 2016 roku (art.13 RODO) informujemy iż: Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Kształcenia AWANS z siedzibą w Kielcach, ul. Helenówek 2 i 4, tel.41 345-28-32, jeśli chcesz wiedzieć więcej, o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe kliknij tutajEnglish version
EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish

Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  

Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  

Przejdź do galerii

  Sport
2019-12-05
Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego
Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

więcej >>

  Przegląd Zawodów, zobacz film