Strona główna         Dodaj do ulubionych         Ustaw jako startową         Linki         Polityka prywatności        
  Menu


 

  Aktualności
2017-12-19
Zbiórka Świąteczna
                                              

    W grudniu b.r. nasza szkoła przyłączyła się do I edycji akcji charytatywnej pod hasłem „ Zbiórka Świąteczna – Zaczaruj z nami święta „ na rzecz dzieci, wychowujących się poza domem rodzinnym.
    Pomysłodawcą i głównym organizatorem wydarzenia była fundacja „ TUO PORTU ” TWOJA BEZPIECZNA PRZYSTAŃ z siedzibą w Kielcach reprezentowaną przez p. Urszulę Sękowską i prezesa fundacji - p. Daniela Wesołowskiego.
    To przede wszystkim dzięki ich dobrej woli, po dokładnej analizie potrzeb wielu placówek, ostatecznie postanowili ofiarować swą pomoc Wielofunkcyjnej Placówce Pomocy Dziecku i Rodzinie w Stąporkowie oraz Placówce Rodzinnej w Brodach.
     Akcję wsparło wiele koneckich szkół i przedsiębiorstw, zarówno tych Publicznych jak i Prywatnych. Dość szybko dało się zauważyć, że są jednak wśród nas, mimo coraz szybszego tempa życia – Anioły Dobroci - ludzie bezinteresowni, życzliwi i wrażliwi na los innych. Ogromnym zaangażowaniem wykazali się uczniowie naszych szkół, zarówno z klas gimnazjalnych jak i Szkół Branżowych I Stopnia na czele z opiekunami,       a równocześnie też koordynatorami całej zbiórki – panią Dyrektor Dorotą Sykułą i panią pedagog Jolantą Mirończuk. Od 1 do 15 grudnia zbieraliśmy prężnie zabawki, książki, słodycze i inne pomoce naukowe, z których stworzyliśmy w efekcie końcowym paczki.

                                        

                              
    
      Wszystkim rodzicom ,dzieciom i pracownikom naszych placówek,   którzy włączyli się w akcję dziękujemy za okazane serce i dobroduszność. Cieszymy się, że potrafiliśmy się tak pięknie zorganizować w czasie Bożonarodzeniowym.
      Nasze wysiłki doceniła również sama fundacja „TUO PORTU”, która przekazała nam podziękowanie.

                                                 
Zbiórka Świąteczna
Zbiórka Świąteczna

Powrót


English version
EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish

Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  

Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  

Przejdź do galerii

  Sport
2014-12-09
Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego 2014
                            
W dniu 9 grudnia 2014r. w naszej szkole odbył się Mikołajkowy Turniej ...

więcej >>


  Zapisy

Imię i nazwisko:
Pole wymagane.

Adres e-mail:
Pole wymagane.Niepoprawny format.

Jaki kierunek i telefon:
Pole wymagane.

Ile to 8+1?

Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) z dn.27 kwietnia 2016 roku (art.13 RODO) informujemy iż: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Kształcenia Awans ul. Helenówek 2 i 4 Kielce reprezentowana przez Dyrektora 2. Powołaliśmy Inspektora Danych Osobowych, z którym można skontaktować się tel.: 604-883-679, mail: iod@awans-szkoly.pl 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu zgodnie z art.6 ust.1 lit.f RODO 4. Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą osoby będące zaangażowane w kontakt oraz osoby uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat 6. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (* jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; 7. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych. 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych uniemożliwi nawiązanie kontaktu.


  Przegląd Zawodów, zobacz film