Strona główna         Dodaj do ulubionych         Ustaw jako startową         Linki         Polityka prywatności        
  Menu


 

  Aktualności
2017-05-24
Warsztaty z doradcą zawodowym - "Start do kariery".

          W dniu 24.05.2016r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w nietypowej lekcji z doradcą zawodowym - panią Agnieszką Szefer z Krakowa. Spotkanie zorganizowane było dzięki serwisowi GUMTREE POLSKA, który cyklicznie realizuje kampanię społeczną „Start do kariery” mającą na celu aktywizację zawodową młodych osób, wchodzącą na rynek pracy.
          IV edycja programu zrealizowana została pod hasłem „Aktywni + Przyszłość rynku pracy” i skierowana została do uczniów oraz absolwentów szkół zawodowych oraz techników. Prowadząca szczegółowo omówiła tematykę przyszłości rynku pracy, zapoznała uczniów ze stronami internetowymi mogącymi im pomóc w poszukiwaniu pracy i dalszym rozwoju zawodowym.
Celem spotkania było przekazanie młodzieży trendów technologicznych i społecznych, które w najbliższych latach kształtować będą rzeczywistość polskich pracowników i przedsiębiorców.
 

Warsztaty z doradcą zawodowym -
Warsztaty z doradcą zawodowym -

Powrót


English version
EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish

Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  

Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  

Przejdź do galerii

  Sport
2014-12-09
Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego 2014
                            
W dniu 9 grudnia 2014r. w naszej szkole odbył się Mikołajkowy Turniej ...

więcej >>


  Zapisy

Imię i nazwisko:
Pole wymagane.

Adres e-mail:
Pole wymagane.Niepoprawny format.

Jaki kierunek i telefon:
Pole wymagane.

Ile to 5+9?

Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) z dn.27 kwietnia 2016 roku (art.13 RODO) informujemy iż: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Kształcenia Awans ul. Helenówek 2 i 4 Kielce reprezentowana przez Dyrektora 2. Powołaliśmy Inspektora Danych Osobowych, z którym można skontaktować się tel.: 604-883-679, mail: iod@awans-szkoly.pl 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu zgodnie z art.6 ust.1 lit.f RODO 4. Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą osoby będące zaangażowane w kontakt oraz osoby uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat 6. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (* jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; 7. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych. 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych uniemożliwi nawiązanie kontaktu.


  Przegląd Zawodów, zobacz film