Strona główna         Dodaj do ulubionych         Ustaw jako startową         Linki         Polityka prywatności        
  Menu


 

  Aktualności
2018-12-04
Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

          Tradycją już się stało, że na początku grudnia w naszej szkole organizowany jest Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego. Uczniowie rywalizują ze sobą o pierwsze miejsce.
          Celem imprezy jest wyrabianie nawyku aktywnego uczestnictwa w różnych formach współzawodnictwa oraz popularyzacja tenisa stołowego wśród uczniów.
          W zawodach wzięła udział młodzież z Niepublicznej Szkoły Podstawowej oraz obu naszych Szkół Branżowych I Stopnia. Nad przebiegiem turnieju czuwała nauczycielka wychowania fizycznego - p. Izabela Sitarz , p. dyrektor - Dorota Sykuła oraz gościnnie, zaproszona na turniej - pani Komendant OHP - Monika Jedynak.

Oto najlepsi zawodnicy w Niepublicznej Szkole Podstawowej:
I miejsce - Bartosz Kwaśniewski
II miejsce - Mikołaj Młynarczyk
III miejsce - Fabian Szymański

W Szkołach Branżowych I Stopnia natomiast, najlepszymi okazali się być:
I miejsce - Paweł Kwaśniewski
II miejsce - Artur Lengier
III miejsce - Dawid Majkrzak

          Wszyscy uczniowie biorący udział w zawodach otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Hufec Pracy 13-5 w Końskich, a wręczyła je p. Dyrektor Dorota Sykuła oraz Komendat Hufca - p. Monika Jedynak.
Jednak nie nagrody były tu najważniejsze, przede wszystkim liczyła się chęć rywalizacji i dobra zabawa, której podczas turnieju nie brakowało.

Gratulujemy!!!

 

Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego
Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego
Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

Powrót


English version
EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish

Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  

Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  Regionalne Targi Pracy w Końskich  

Przejdź do galerii

  Sport
2014-12-09
Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego 2014
                            
W dniu 9 grudnia 2014r. w naszej szkole odbył się Mikołajkowy Turniej ...

więcej >>


  Zapisy

Imię i nazwisko:
Pole wymagane.

Adres e-mail:
Pole wymagane.Niepoprawny format.

Jaki kierunek i telefon:
Pole wymagane.

Ile to 10+7?

Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) z dn.27 kwietnia 2016 roku (art.13 RODO) informujemy iż: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Kształcenia Awans ul. Helenówek 2 i 4 Kielce reprezentowana przez Dyrektora 2. Powołaliśmy Inspektora Danych Osobowych, z którym można skontaktować się tel.: 604-883-679, mail: iod@awans-szkoly.pl 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu zgodnie z art.6 ust.1 lit.f RODO 4. Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą osoby będące zaangażowane w kontakt oraz osoby uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat 6. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (* jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; 7. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych. 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych uniemożliwi nawiązanie kontaktu.


  Przegląd Zawodów, zobacz film