Strona główna         Dodaj do ulubionych         Ustaw jako startową         Linki         Polityka prywatności        
  Menu

Współpracujemy z :

 

Awans - media społecznościowe:

  Aktualności
2017-06-14
Finał Konkursu Światowego Dnia Ziemi
Jak co roku, w naszej szkole został zorganizowany konkurs plastyczny z okazji Światowego Dnia Ziemi. Uczniowie z dużym zaangażowaniem wzięli udział w konkursie i zaprezentowali bardzo ciekawe artystycznie wykonane prace, które były oceniane w dwóch kategoriach: rysunek (18 uczestników) oraz model (4 uczestników). W skład jury oceniającego wchodziło 15 osób w tym 13 nauczycieli i 2 uczniów z samorządu. W kategorii rysunek przyznano następujące miejsca:
I miejsce - Mariia Helevera i Iryna Harkavenko (klasa 1 TH TA)
II miejsce - Juliia Chernyshova i Juliia Chernyshora (klasa ! TH)
III miejsce - Monika Jasek - (klasa 1 TA)
Wyróżnienie otrzymały: Sofija Slobodianiuk i Darina Chernovol (klasa 1 TH)
W kategorii model najlepiej wypadła praca w wykonaniu Karoliny Wójcik, Nicoli Zarychty i Roksany Zięby z klasy 1 technikum usług fryzjerskich. Wyróżnienie natomiast otrzymała Jana Zatyrka z klasy II TŻ.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziekujemy za udział w konkursie. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
Uczniowie otrzymali

Finał Konkursu Światowego Dnia Ziemi
Finał Konkursu Światowego Dnia Ziemi
Finał Konkursu Światowego Dnia Ziemi

Powrót


English version
EnglishFrenchGermanItalianPolishRussianSpanish

Dzień Otwartej Szkoły  Dzień Otwartej Szkoły  Dzień Otwartej Szkoły  

Targi Edukacyjne  Targi Edukacyjne  Targi Edukacyjne  

Przejdź do galerii

  Sport
2018-03-19
Najlepsza rakieta...
W piątek została rozegrana ostatnia runda Kieleckiej Ligi Badmintona. Rakietą numer 1 okazała się nasz uczennica Irena Blekhert pokonując inne ...

więcej >>


  Zapisy

Imię i nazwisko:
Pole wymagane.

Adres e-mail:
Pole wymagane.Niepoprawny format.

Jaki kierunek i telefon:
Pole wymagane.

Ile to 7+10?

Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) z dn.27 kwietnia 2016 roku (art.13 RODO) informujemy iż: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Kształcenia Awans ul. Helenówek 2 i 4 Kielce reprezentowana przez Dyrektora 2. Powołaliśmy Inspektora Danych Osobowych, z którym można skontaktować się tel.: 604-883-679, mail: iod@awans-szkoly.pl 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu zgodnie z art.6 ust.1 lit.f RODO 4. Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą osoby będące zaangażowane w kontakt oraz osoby uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. 5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat 6. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (* jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; 7. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych. 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych uniemożliwi nawiązanie kontaktu.


  Przegląd Zawodów, zobacz film


Podania

Pobierz podanie Technikum
Pobierz podanie Branżowa Szkoła I stopnia
Pobierz podanie Liceum Ogólnokształcące
 
Pobierz podanie SP 

Pobierz podanie do szkoły zaocznej